Kursy i szkolenia
 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów

  Maturahelp - Angielski dla maturzystów
  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych.
  http://maturahelp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański

  Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański
  SZKOŁA MUZYCZNA CASIO Starogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard Gdański Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :)
  http://www.casiostarogard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia Online

  Szkolenia Online
  Szkolenia internetowe mogą być nowoczesnym sposobem podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Warunkiem korzyści takich szkoleń jest ich poziom, który jest bardzo nierówny. Serwis Szkolenia Online prezentuje tylko te szkolenia w których nakłady w postaci czasu i pieniędzy staje się opłacalny w porównaniu z uzyskanymi zyskami. Na witrynie odnajdujesz kursy online video, darmowe prezentacje najlepszych kursów i szkoleń płatnych, oraz wysokiej jakości szkolenia darmowe, co czyni z witryny kopalnię wiedzy XXI wieku. Witryna podzielona jest na kilkanaście działów m.in. rozwój osobisty, prawo, zarządzanie, hobby czy ebiznes.
  http://szkolenia-online.webnode.com
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt