Kursy i szkolenia
 • Szkolenia Online

  Szkolenia Online
  Szkolenia internetowe mogą być nowoczesnym sposobem podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Warunkiem korzyści takich szkoleń jest ich poziom, który jest bardzo nierówny. Serwis Szkolenia Online prezentuje tylko te szkolenia w których nakłady w postaci czasu i pieniędzy staje się opłacalny w porównaniu z uzyskanymi zyskami. Na witrynie odnajdujesz kursy online video, darmowe prezentacje najlepszych kursów i szkoleń płatnych, oraz wysokiej jakości szkolenia darmowe, co czyni z witryny kopalnię wiedzy XXI wieku. Witryna podzielona jest na kilkanaście działów m.in. rozwój osobisty, prawo, zarządzanie, hobby czy ebiznes.
  http://szkolenia-online.webnode.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy pierwszej pomocy

  Kursy pierwszej pomocy
  NODN SYSTEM specjalizuje się w prowadzeniu kursów z zakresu pierwszej pomocy skierowanych do nauczycieli oraz zrzeszeń nauczycielskich. Dzięki wysoko wykwalifikowanej załodze trenerów nasze kursy pierwszej pomocy charakteryzuje najwyższa efektywność nauczania. Indywidualnie dopasowany materiał realizujemy głównie poprzez zajęcia praktyczne z udziałem każdego z kursantów.
  http://www.e-ratownictwo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wystąpienia Publiczne

  Wystąpienia Publiczne
  Strona PublicSeaking.com.pl przedstawia ofertę treningów z zakresu wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. szkolenia mogą przyjąć formę grupową lub indywidualną. Treningi obejmują zajęcia aktorskie, sposoby rozpoczynania, przemówienia,odpowiadanie na podchwytliwe pytania i wiele innych zagadnień. Strona zawiera polecane lektury oraz inne zasoby do przejrzenia. Można na niej również pobrać bezpłatny emailowy kurs uczący argumnetowania i dyskutowania.
  http://publicspeaking.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pomysł na biznes

  Pomysł na biznes
  To platforma szkoleniowa, skupiająca się na zagadnieniach związanych z e-biznesem. Stworzona została z myślą o ludziach aktywnych, które mają zwyczaj przekuwać poznawaną teorię na praktykę. Lektorami Miasta Szkoleń są doświadczeni ebiznesmeni, którym e-biznes przynosi wymierne korzyści. Ta nowa forma szkoleń (szkolenia odbywają się za pomocą webinarów, bez konieczności wychodzenia z domu) jest w tej chwili najbardziej skuteczną z dostępnych. Raz, wiedza, która zostaje przekazywana, wynika z doświadczenia. Dwa, można ją natychmiastowo i z powodzeniem wykorzystać.
  http://miasto-szkolen.web-24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt