Kursy i szkolenia
 • Szkolenia Online

  Szkolenia Online
  Szkolenia internetowe mogą być nowoczesnym sposobem podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Warunkiem korzyści takich szkoleń jest ich poziom, który jest bardzo nierówny. Serwis Szkolenia Online prezentuje tylko te szkolenia w których nakłady w postaci czasu i pieniędzy staje się opłacalny w porównaniu z uzyskanymi zyskami. Na witrynie odnajdujesz kursy online video, darmowe prezentacje najlepszych kursów i szkoleń płatnych, oraz wysokiej jakości szkolenia darmowe, co czyni z witryny kopalnię wiedzy XXI wieku. Witryna podzielona jest na kilkanaście działów m.in. rozwój osobisty, prawo, zarządzanie, hobby czy ebiznes.
  http://szkolenia-online.webnode.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy pierwszej pomocy

  Kursy pierwszej pomocy
  NODN SYSTEM specjalizuje się w prowadzeniu kursów z zakresu pierwszej pomocy skierowanych do nauczycieli oraz zrzeszeń nauczycielskich. Dzięki wysoko wykwalifikowanej załodze trenerów nasze kursy pierwszej pomocy charakteryzuje najwyższa efektywność nauczania. Indywidualnie dopasowany materiał realizujemy głównie poprzez zajęcia praktyczne z udziałem każdego z kursantów.
  http://www.e-ratownictwo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wystąpienia Publiczne

  Wystąpienia Publiczne
  Strona PublicSeaking.com.pl przedstawia ofertę treningów z zakresu wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. szkolenia mogą przyjąć formę grupową lub indywidualną. Treningi obejmują zajęcia aktorskie, sposoby rozpoczynania, przemówienia,odpowiadanie na podchwytliwe pytania i wiele innych zagadnień. Strona zawiera polecane lektury oraz inne zasoby do przejrzenia. Można na niej również pobrać bezpłatny emailowy kurs uczący argumnetowania i dyskutowania.
  http://publicspeaking.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pomysł na biznes

  Pomysł na biznes
  To platforma szkoleniowa, skupiająca się na zagadnieniach związanych z e-biznesem. Stworzona została z myślą o ludziach aktywnych, które mają zwyczaj przekuwać poznawaną teorię na praktykę. Lektorami Miasta Szkoleń są doświadczeni ebiznesmeni, którym e-biznes przynosi wymierne korzyści. Ta nowa forma szkoleń (szkolenia odbywają się za pomocą webinarów, bez konieczności wychodzenia z domu) jest w tej chwili najbardziej skuteczną z dostępnych. Raz, wiedza, która zostaje przekazywana, wynika z doświadczenia. Dwa, można ją natychmiastowo i z powodzeniem wykorzystać.
  http://miasto-szkolen.web-24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt