Kursy i szkolenia
 • Szkolenia Toruń

  Szkolenia Toruń
  Zajmujemy się organizacją szkoleń i seminariów z zakresu rynku finansowego, dotacji unijnych, przedsiębiorczości, marketingu, rozwoju osobistego, prawa pracy oraz pedagogiki. Świadczymy również usługi doradcze osobom zamierzającym założyć własną działalność gospodarczą oraz wspieramy już istniejące firmy w ich skutecznym rozwoju. Ponadto wraz Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy odpowiadamy za projekt studiów podyplomowych pt. Doradca Finansowy. Prowadzimy działania głównie na terenie woj. mazowieckiego oraz woj. kujawsko-pomorskiego.
  http://www.hermaneducation.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Jarosław Sochacki

  Jarosław Sochacki
  Jarosław Sochacki, urodził się w 1978r. Posiada wykształcenie wyższa. Obecnie jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 w Rypinie. Od 2010r. jest Radnym Rady Miasta Rypina, oraz Przewodniczącym Komisji Oświaty. W 2011 roku zdecydował się na start w wyborach na Posła PR.
  http://www.jaroslawsochacki.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia Olsztyn

  Szkolenia Olsztyn
  Akademia Rozwoju Osobistego Kompas to Firma organizująca szkolenia dla biznesu , kursy i warsztaty dla osób indywidualnych. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń biznesowych z negocjacji, zarządzania czasem , sprzedaż, współpraca w zespole, motywacja, jakość. W ofercie szkoleń biznesowych posiadamy szkolenia zamknięte oraz szkolenia otwarte. Poza szkoleniami biznesowymi oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla jednostek budżetowych oraz jednostek oświatowych. Organizujemy szkolenia na terenie miasta Olsztyn oraz całej polski. W naszej ofercie znajduje się również możliwość podnajmu sali.
  http://www.akademiakompas.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia sprzedaż

  Szkolenia sprzedaż
  Best Solutions wspiera klientów w codziennych działaniach operacyjnych i dążeniu do realizacji założonych celów. Wartości, jakimi się kierujemy to: Odpowiedzialność, Rzetelność i Szacunek. Best Solutions to indywidualnie dopasowana oferta pod konkretnego klienta. To monitorowanie efektywności zastosowanych rozwiązań i bieżące reagowanie na problemy. Każdego dnia wzrastamy razem z naszymi klientami bogatsi o wiedzę i nowe umiejętności, jakie wspólnie zdobywamy realizując programy wdrożeniowe i szkoleniowe.
  http://www.skutecznewarsztaty.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt