Kursy i szkolenia
 • szkolenia

  szkolenia
  Studio Bambini Pracownia Edukacyjna z Piaseczna koło Warszawy zaprasza na kursy, szkolenia, warsztaty dla nauczycieli: Kinezjologia Edukacyjna, Ruch Rozwijający W. Sherbone, pedagogika zabawy, techniki plastyczna, masaż shantala. Najniższe ceny na rynku! Zapraszamy!
  http://studiobambini.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła florystyczna

  Szkoła florystyczna
  Uwielbiasz rośliny jednak nie umiesz z tych kwiatów niczego pięknego ułożyć? Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności które umożliwią Ci tworzyć piękne wiązanki? Zarejestruj się na kurs florystki, warsztaty tworzenia bukietów oraz pozostałe zajęcia tematyczne powiązane z kwiatami. W KRK odkryjesz Centrum Edukacji Florystycznej gdzie uzyskasz najważniejsze umiejętności praktyczne. Co więcej, warto tam przystąpić do sprawdzianu na florystę. Więcej danych na temat warsztatów znajdziesz na witrynie www.
  http://www.mcef.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wydarzenia firmowe

  Wydarzenia firmowe
  Naszą obecnością na rynku staramy się rozpowszechnić wśród biznesu potęgę znaczenia eventów dla firm. To w pracownikach kryje się potencjał firmy. Jednak sami pracownicy nie zawsze potrafią dostrzec swój potencjał i tym samym potencjał swojej firmy. Brakuje im wzorców, sposobu działania, elementu motywacyjnego, metodologii efektywnej współpracy. Organizacja imprez integracyjnych pod wszelaka postacią oraz wydarzeń firmowych jest okazja do zademonstrowania pracownikom Państwa firmy ich nieograniczonych możliwości, płynących ze współpracy i właściwego wykorzystania własnych możliwości. Imprezy integracyjne to nie tylko czas zabawy, to także ważny moment służący scaleniu grupy, aby stworzyła ona prawdziwy zespół.
  http://www.meditop.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt