Kursy i szkolenia
 • Wystąpienia publiczne

  Wystąpienia publiczne
  Wszystko o sztuce przemawiania. Oferta warsztatów dla grup oraz sam na sam, które nauczą tajnych metod wzmacniająch przemówienie. Recenzje podręczników, które ułatwią wybranie najbardziej odpowiedniej dla waszych celów książki. Artkuły dadzą sprawdzone porady które można użyć przy najbliższej prezentacji. Filmy wideo z przykładowymi wystąpieniami skłonią nas do samodoskolnalenia. Elektroniczny kurs retoryki i dialektyki nauczy jak wygrywać spory i regować na pytania.
  http://wystapieniapubliczne.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Korepetycje i kursy maturalne z matematyki

  Korepetycje i kursy maturalne z matematyki
  Odwieczny problem z zadaniami z matematyki? Nie musisz się już martwić. Przygotowujesz się do matury lub też nie radzisz sobie z rozwiązywaniem zadań z matematyki? Proponujemy korepetycje z matematyki na wysokim poziomie. Zapraszamy także na kursy maturalne z matematyki, które są prowadzone przez osoby z uprawnieniami oraz umiejętnościami. Więc jeśli masz kłopoty z matematyką wejdź i sprawdź naszą ofertę.
  http://www.sigmakorepetycje.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Polango - angielski, kursy językowe, szkoły językowe Bydgoszcz

  Polango - angielski, kursy językowe, szkoły językowe Bydgoszcz
  Bogata oferta kursów językowych z angielskiego i innych językow: Bydgoszcz. POLANGLO to jedna z najpopularniejszych i najstarszych szkół językowych w Bydgoszczy. Co roku prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania: kursy egzaminacyjne FCE/CAE/CPE, kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego, kursy dla dzieci, kursy biznesowe i wiele innych.
  http://bydgoszcz.polanglo.edu.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Creativeedge - Sale szkoleniowe Warszawa

  Creativeedge - Sale szkoleniowe Warszawa
  Creative Edge jest kameralnym ośrodkiem szkoleniowym zaprojektowanym i założonym w 1996 r przez specjalistów organizujących i prowadzących szkolenia. Creative Edge jest ośrodkiem szkoleniowym założonym w 1996 r przez specjalistów organizujących i prowadzących szkolenia.
  http://www.creativeedge.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
Józef Chełmoński. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński ? Zapraszamy na naszą stronę.
tanie pisanie prac. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami tanie pisanie prac to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt