Kursy i szkolenia
 • nauka śpiewu Szczecin

  nauka śpiewu Szczecin
  Wiele lat śpiewałam arie, pieśni i piosenki na scenach teatrów i estradach koncertowych. Dzisiaj nauka śpiewu stała się moją pasją. Chcesz uczyć się śpiewu? Spotkajmy się. Elżbieta Sawicka - Artystka studia wokalne odbyła w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Lodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim (klasa śpiewu Alicji Bańkowskiej). Już na trzecim roku zadebiutowała partią Marzenki w operze B Smetany "Sprzedana Narzeczona". Solistka najczęściej wykonuje partie Heroin w klasycznych operetkach Kalmana. Lehara, Abrahama, Straussa, Frimla
  http://www.nauka-spiewu.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia sprzedażowe

  Szkolenia sprzedażowe
  Zdolności miękkie odgrywają coraz bardziej istotną rolę w nowoczesnym świecie biznesu. Serwis prezentuje zagadnienia pielęgnowania tych umiejętności - komunikacji, sztuki przemawiania, retoryki i motywacji. Przedstawia praktyczne porady do prowadzonej we własnym zakresie praktyki i rozwiewa wiele często wyznawanych mitów. Prezentowana wiedza oparta jest na konkretnych badaniach naukowych i doświadczeniach. Blog przedstawia także ofertę profesjonalnych warsztatów - ze sprzedaży B2B i sztuki prezentacji.
  http://dominiklipinski.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia BHP Warszawa

  Szkolenia BHP Warszawa
  Pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie BHP przed dopuszczeniem go do pracy (instruktaż ogólny oraz stanowiskowy). Instruktaż ogólny powinien zapewnić uczestnikom szkolenia zapoznanie się z podstawowymi przepisami BHP zawartymi w Kodeksie Pracy, w układach zbiorowych pracy lub w regulaminach pracy, z przepisami i zasadami BHP obowiązującymi w danym zakładzie pracy, a także z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Firma BHP-Expert organizuje szkolenia wstępne (instruktaż ogólny) oraz szkolenia okresowe. Zapraszamy do współpracy.
  http://www.szkolenia-bhp-warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • KURS SZKOLENIE BHP

  KURS SZKOLENIE BHP
  Do obowiązku pracodawcy należy przeszkolenie swoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, potocznie nazywanego "Szkoleniem BHP". Pracodawca nie ma prawa dopuszczenia pracownika do pracy bez prawidłowego przeszkolenia. Celem szkolenia jest zaznajomienie się z czynnikami środowiska pracy niebezpiecznych dla życia i zdrowia pracowników. Pracownik ma obowiązek złożyć podpis, iż zapoznał się z tymi zasadami. Warto, aby każdy znał zasady BHP. Wówczas w sytuacji awaryjnej nie będzie problemu z pomocą drugiej osobie, która uległa wypadkowi w pracy i nie tylko. Zasady przeprowadzania szkoleń określa rozporządzenie Ministra Pracy i Gospodarki z 27 lipca 2004 roku.
  http://ckubhp.vel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt