Kursy i szkolenia
 • nauka śpiewu Szczecin

  nauka śpiewu Szczecin
  Wiele lat śpiewałam arie, pieśni i piosenki na scenach teatrów i estradach koncertowych. Dzisiaj nauka śpiewu stała się moją pasją. Chcesz uczyć się śpiewu? Spotkajmy się. Elżbieta Sawicka - Artystka studia wokalne odbyła w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Lodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim (klasa śpiewu Alicji Bańkowskiej). Już na trzecim roku zadebiutowała partią Marzenki w operze B Smetany "Sprzedana Narzeczona". Solistka najczęściej wykonuje partie Heroin w klasycznych operetkach Kalmana. Lehara, Abrahama, Straussa, Frimla
  http://www.nauka-spiewu.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia sprzedażowe

  Szkolenia sprzedażowe
  Zdolności miękkie odgrywają coraz bardziej istotną rolę w nowoczesnym świecie biznesu. Serwis prezentuje zagadnienia pielęgnowania tych umiejętności - komunikacji, sztuki przemawiania, retoryki i motywacji. Przedstawia praktyczne porady do prowadzonej we własnym zakresie praktyki i rozwiewa wiele często wyznawanych mitów. Prezentowana wiedza oparta jest na konkretnych badaniach naukowych i doświadczeniach. Blog przedstawia także ofertę profesjonalnych warsztatów - ze sprzedaży B2B i sztuki prezentacji.
  http://dominiklipinski.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia BHP Warszawa

  Szkolenia BHP Warszawa
  Pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie BHP przed dopuszczeniem go do pracy (instruktaż ogólny oraz stanowiskowy). Instruktaż ogólny powinien zapewnić uczestnikom szkolenia zapoznanie się z podstawowymi przepisami BHP zawartymi w Kodeksie Pracy, w układach zbiorowych pracy lub w regulaminach pracy, z przepisami i zasadami BHP obowiązującymi w danym zakładzie pracy, a także z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Firma BHP-Expert organizuje szkolenia wstępne (instruktaż ogólny) oraz szkolenia okresowe. Zapraszamy do współpracy.
  http://www.szkolenia-bhp-warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • KURS SZKOLENIE BHP

  KURS SZKOLENIE BHP
  Do obowiązku pracodawcy należy przeszkolenie swoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, potocznie nazywanego "Szkoleniem BHP". Pracodawca nie ma prawa dopuszczenia pracownika do pracy bez prawidłowego przeszkolenia. Celem szkolenia jest zaznajomienie się z czynnikami środowiska pracy niebezpiecznych dla życia i zdrowia pracowników. Pracownik ma obowiązek złożyć podpis, iż zapoznał się z tymi zasadami. Warto, aby każdy znał zasady BHP. Wówczas w sytuacji awaryjnej nie będzie problemu z pomocą drugiej osobie, która uległa wypadkowi w pracy i nie tylko. Zasady przeprowadzania szkoleń określa rozporządzenie Ministra Pracy i Gospodarki z 27 lipca 2004 roku.
  http://ckubhp.vel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt