Kursy i szkolenia
 • Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX

  Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX
  Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. funkcjonuje na rynku powyżej 10 lat. W naszej ofercie zobaczą Państwo takie usługi jak ? szkolenie ISO, szkolenie HACCP, szkolenie ABI, wdrożenie ISO, Audyt ISO. Firma świadczy usługi dla firm prowadzących działalność gospodarczą, NGO.
  http://www.czj-infox.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Asertywność

  Asertywność
  Asertywność jest jedną z najważniejszych oznak dojrzałej tożsamości. Ludzie którzy przejawiają ją w swoich codziennych działaniach, mają zdrowsze związki z innymi i skuteczniej realizują swoje zamierzenia. Właściwość ta jest niestety czasami mylona z agresywnym stylem zachowania - podczas gdy tak naprawdę agresja to jest zaprzeczenie asertywności równie bardzo, jak uleganie innym. Umiejętność do zachowania się w sposób asertywny, z wewnetrzną harmonią, pozwala tworzyć wspierające relacje z każdym potencjalnym kolegą z pracy, niezależnie od tego, jaki typ zachowania on przedstawia. Serwis prezentuje postawę asertywną i dostarcza sprawdzone sposoby na to, by ją w sobie zbudować.
  http://asertywnosc.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • www.kamel24.pl

  www.kamel24.pl
  Oferta firmy kamel24 obejmuje min: stały nadzór w zakresie BHP oraz szkolenia P-POŻ. Warszawa to miejsce gdzie działa wiele nowocześnie zarządzanych firm, w których jednym z podstawowych zadań jest ochrona pracowników realizowana po przez wprowadzanie najnowszych rozwiązań z zakresu BHP. Oferujemy szkolenia BHP zgodne z aktualnymi przepisami zawartymi w: Kodeksie Pracy, Rozporządzeniach i Polskich Normach.
  http://www.kamel24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • kurs rysunku w Krakowie

  kurs rysunku w Krakowie
  Jeżeli chcesz nauczyć się rysować lub malować to jest miejsce dla Ciebie. Prowadzimy osobno dwa rodzaje zajęć - rysunek oraz techniki malarskie. Można się zapisać na jeden lub oba rodzaje lekcji równocześnie. Zajęcia z rysunku dedykowane są osobom zdającym na architekturę, architekturę wnętrz, architekturę krajobrazu i sztukę ogrodową.
  http://narysowani.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Obsługa - szkolenia BHP Warszawa

  Obsługa - szkolenia BHP Warszawa
  Każdy przedsiębiorca, który postanawia zatrudnić pracownika musi pamiętać, aby zorganizować dla niego wstępne szkolenie BHP. Obowiązki pracodawcy nie kończą się na przeprowadzeniu szkolenia, ale także właściciel powinien ocenić ryzyko zawodowe dla każdego stanowisko pracy, systematycznie sprawdzać stan pomieszczeń, stanowisk oraz maszyn i urządzeń pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca powinien również powołać zespół powypadkowy, gdy otrzyma zgłoszenie wypadku oraz sporządzić dokumentację powypadkową. Celem wypełnienia powyższych obowiązków zapraszamy do nawiązania z Naszą firmą stałej współpracy.
  http://www.bhpexpert.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Zabrze Zespoły taniec Katalog stron Katalogi firm Katalogi stron Prace licencjackie Prace magisterskie Prawo
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt