Kursy i szkolenia
 • Szkolenia BHP Warszawa

  Szkolenia BHP Warszawa
  Przepisy polskiego prawa stanowczo nakazują, aby każdy nowo-zatrudniony pracownik został przeszkolony wstępnie z zakresu bhp w dniu przyjęcia do pracy, a następnie powinien przechodzić okresowe szkolenia z zakresu bhp. To pracodawca decyduje jak często takie szkolenia powinny być organizowane, a także jaki powinien być czas trwania takich szkoleń. Serdecznie zapraszamy do zamówienia szkolenia bhp Warszawa - formularz do złożenia zamówienia.
  http://www.szkolenia-bhp-warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumacz polsko norweski

  Tłumacz polsko norweski
  Niewielka liczba ludzi wie, że w w Naszym kraju działa niesamowicie mała ilość tłumaczy przysięgłych języka norweskiego czy szwedzkiego - generalnie skandynawskiego. Nasza firma oferuje tłumaczenia na najwyższym poziomie. Nietrudno Nas znaleźć po przez wpisanie w Google słów kluczowych tłumacz polsko szwedzki. Trudnimy się tłumaczeniami od wielu lat i niestraszne Nam żadne wyzwanie. Zapraszamy na Naszą oficjalną stronę www, na której można znaleźć wszelkie dane dotyczące firmy Nordic Way. Pamiętaj, że z Nami żadne wyzwanie nie jest ciężkie.
  http://norweskiszwedzki.pl
  Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt