Kursy i szkolenia
 • Szkolenia BHP Warszawa

  Szkolenia BHP Warszawa
  Przepisy polskiego prawa stanowczo nakazują, aby każdy nowo-zatrudniony pracownik został przeszkolony wstępnie z zakresu bhp w dniu przyjęcia do pracy, a następnie powinien przechodzić okresowe szkolenia z zakresu bhp. To pracodawca decyduje jak często takie szkolenia powinny być organizowane, a także jaki powinien być czas trwania takich szkoleń. Serdecznie zapraszamy do zamówienia szkolenia bhp Warszawa - formularz do złożenia zamówienia.
  http://www.szkolenia-bhp-warszawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumacz polsko norweski

  Tłumacz polsko norweski
  Niewielka liczba ludzi wie, że w w Naszym kraju działa niesamowicie mała ilość tłumaczy przysięgłych języka norweskiego czy szwedzkiego - generalnie skandynawskiego. Nasza firma oferuje tłumaczenia na najwyższym poziomie. Nietrudno Nas znaleźć po przez wpisanie w Google słów kluczowych tłumacz polsko szwedzki. Trudnimy się tłumaczeniami od wielu lat i niestraszne Nam żadne wyzwanie. Zapraszamy na Naszą oficjalną stronę www, na której można znaleźć wszelkie dane dotyczące firmy Nordic Way. Pamiętaj, że z Nami żadne wyzwanie nie jest ciężkie.
  http://norweskiszwedzki.pl
  Zgłoś nie działający link/spamMenu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Chełmoński Józef. Jeśli interesujesz się malarstwem, z pewnością wiesz kim był Chełmoński Józef . Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wielkim malarzu, poznać jego twórczość. Serdecznie zapraszamy

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt