Kursy i szkolenia
 • taniec Poznań

  taniec Poznań
  Poszukując różnorodnych kursów tańca warto odwiedzić stronę poznańskiego centrum tańca. Znajdziemy tu bogatą ofertę na kursy taneczne w Poznaniu. Na stronie znajdziemy informacje o prowadzonych stylach tańca. Jest ot między innymi taniec towarzyski, tańce latynoskie, sala, hip hop oraz breakdance. W ofercie znajduje się również bardzo popularna w ostatnim czasie zumba oraz kurs tańca dla osób planujących idealne wesele. Możliwości jest wiele, a kurs dobrać można do indywidualnego poziomu swoich umiejętności.
  http://www.taniecpoznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Korekta tekstu

  Korekta tekstu
  Błędnie napisany tekst nie jest najlepszą wizytówką firmy czy instytucji, może stać się przyczyną śmieszności, ale przede wszystkim jest nieskuteczny. Jesteśmy po to, by pomóc Państwu tak napisać lub skorygować tekst, aby skutecznie pełnił zamierzoną funkcję, a jednocześnie był zgodny z obowiązującą normą językową. Zatroszczymy się także o jego typografię (układ, dobór czcionki, wyróżnienia itp.), aby był funkcjonalny, spójny i atrakcyjny wizualnie. Oferujemy pisanie, redakcję i korektę tekstów, a także szkolenia z poprawności w komunikacji językowej, tworzenia tekstów użytkowych oraz korespondencji służbowej
  http://www.dobrzenapisane.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy dla nauczycieli, szkolenia

  Kursy dla nauczycieli, szkolenia
  Oferujemy rozbudowane szkolenia dla nauczycieli. Zajrzyj na naszą witrynę www i wybierz odpowiednie warsztaty dla nauczycieli dla siebie. Przykładowe kursy to: "Scenografia dynamiczna i oprawa akustyczna uroczystości", "Adaptacja dzieci sześcioletnich w szkole. Edukacja muzyczna w klasach I-III", "Nowa szkoła - kwalifikacji terapeutyczne nauczyciela". Wybierz termin kursy nauczycieli w naszym specjalnym ośrodku szkoleniowym i stań się lepszym nauczycielem dla osobistych uczniów.
  http://www.szkolenia-nauczycieli.katowice.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy języka migowego

  Kursy języka migowego
  Uczestnicy kursu otrzymują bezpłatne materiały do nauki języka migowego- podręcznik oraz płytę zawierającą multimedialny program komputerowy. Każdy kurs zakończony jest egzaminem praktycznych umiejętności oraz wydaniem certyfikatu uczestnictwa w kursie. Godziny prowadzenia kursów dostosowane są do potrzeb uczestników.
  http://www.jmigowy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt