Kursy i szkolenia
 • Pierwsza pomoc Gdańsk

  Pierwsza pomoc Gdańsk
  Przyjeżdżając do Gdańska można swój czas poświęcić tylko na zwiedzanie pięknej starówki, portu, oglądanie zatoki. Jednak my w szczególności będziemy polecać aby zarezerwować sobie zaledwie kilka godzin na odbycie kursy z zakresu pierwszej pomocy w tym pięknym mieście. Pozwoli to poczucie się pewniejszym jako świadek zdarzenia, np. wypadku.
  http://uratuj.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • NAUKA GRY NA PIANINIE, GITARZE, PERKUSJI...

  NAUKA GRY NA PIANINIE, GITARZE, PERKUSJI...
  Szkoła muzyczna All That Music znajduje siena ul. Piotrkowskiej 145 w Łodzi, naucza dzieci młodzież oraz dorosłych w kierunku muzycznym. Uczymy gry na: 1.Pianino 2.Gitara 3.Nauka gry na skrzypcach 4.Nauka śpiewu 5. Nauka gry na perkusji 6. Nauka gry na flecie 7. Zajęcia rytmiczne dla dzieci
  http://mamuzyka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • L-szkoła Nauka Jazdy

  L-szkoła Nauka Jazdy
  L-szkoła to szkoła nauki jazdy, której historia sięga 1997 r. i znajdująca się w Gliwicach. Prowadzimy kursy na kategorie A, B, C, C+E. Doświadczona kadra instruktorów. Oferujemy również pomoc dydaktyczną w zakresie szkolenia kierowców. Zapraszamy
  http://www.l-szkola.gliwice.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Doskonalenie nauczycieli

  Doskonalenie nauczycieli
  Glottispol Sp. z o.o. to dynamicznie działająca firma z siedzibą w Gdańsku. Firma funkcjonuje od prawie 20 lat, popularyzując glottodydaktykę - system edukacyjny do nauki dzieci czytania i pisania w przedszkolach, której twórcą jest prof. Bronisław Rocławski. Glottispol posiada w ofercie pomoce edukacyjne - takie jak: klocki LOGO, glotto dywaniki, które równocześnie uczą oraz bawią. Firma stworzyła również Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - MODEN, który organizuje szkolenia z glottodydaktyki ojczystojęzycznej.
  http://www.glottispol.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia

  Szkolenia
  Szkolenia telekomunikacyjne i informatyczne prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia obejmują wszystkie kluczowe technologie sieciowe począwszy od radiowych na światłowodowych kończąc. Obejmują zarówno sieci w warstwie dostępowej jak i szkieletowej, w tym w warstwie fizycznej i aplikacyjnej.
  http://www.szkolenia.itl.waw.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt