Kursy i szkolenia
 • Szkolenia Poznań

  Szkolenia Poznań
  Cyfrowa Szkoła proponuje e learning studia. Szkoła przez Internet to nowoczesny system zdobywania wiedzy. Należy zarejestrować konto, aby móc korzystać z kursów. Gama szkoleń dzieli się na szkolenia płatne i darmowe. Na witrynie głównej wymienione są rodzaje e szkoleń. Szkolenia dla rodziców pomagają dbać o dzieci. Dzięki szkoleniom tu nabywanym uczniowie mogą właściwie przygotować się do egzaminów, w tym też do matury.
  http://cyfrowaszkola.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • DlaMózgu - ćwiczenia na pamięć

  DlaMózgu - ćwiczenia na pamięć
  Efektywna nauka razem z serwisem Dla Mózgu. Poznaj ciekawe techniki pamięciowe, trenuj poprzez gry logiczne online. Skuteczne ćwiczenia na pamięć, ćwiczenia na koncentrację uwagi, sekrety inteligencji i logiki. Tutaj dowiesz się, jak się szybko uczyć!
  http://www.dlamozgu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Optymalizacja procesów

  Optymalizacja procesów
  Open Horizon optymalizuje procesy biznesowe dzięki rozległemu pakietowi szkoleń. Optymalizacja procesów biznesowych ma miejsce poprzez korzystną modyfikację standardów obsługi klienta i nie tylko.
  http://www.openhorizon.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs baristyczny

  Kurs baristyczny
  Krakowska Szkoła Restauratorów. Profesjonalne kursy barmańskie i menadżerskie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku przygotowaliśmy program kursu, który pozwala na opanowanie wiadomości zarówno teoretycznych jak i praktycznych niezbędnych do pracy w zawodzie barmana. Kursanci po szkoleniu uzyskują kwalifikacje w zawodowe, oraz otrzymują certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu i zestaw niekonwencjonalnych materiałów.
  http://ksr.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski Wrocław

  Angielski Wrocław
  Alta Lingustic to szkoła językowa Wrocław - prowadząca zajęcia procedurą Direct, uznawaną za najskuteczniejszą w nauce konwersacji. Załoga szkoły to pedagogowie z rozległym doświadczeniem pedagogicznym i żyłką do języków obcych, przekazują ją uczniom i zdradzają iż znajomość języków obcych w wielu przypadkach otwiera drzwi do kariery zawodowej i osobistej. Szkołą językowa nakłada nacisk na to, aby uczyć w małych grupach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych filologów, dzięki którym kursanci dostają możliwość rozmowy z prawdziwymi obcokrajowcami. Dzięki temu właśnie uczniowie przełamują barierę konwersacji w języku hiszpańskim, ruskim czy japońskim.
  http://altaling.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt