Kursy i szkolenia
 • Szkolenia Poznań

  Szkolenia Poznań
  Cyfrowa Szkoła proponuje e learning studia. Szkoła przez Internet to nowoczesny system zdobywania wiedzy. Należy zarejestrować konto, aby móc korzystać z kursów. Gama szkoleń dzieli się na szkolenia płatne i darmowe. Na witrynie głównej wymienione są rodzaje e szkoleń. Szkolenia dla rodziców pomagają dbać o dzieci. Dzięki szkoleniom tu nabywanym uczniowie mogą właściwie przygotować się do egzaminów, w tym też do matury.
  http://cyfrowaszkola.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • DlaMózgu - ćwiczenia na pamięć

  DlaMózgu - ćwiczenia na pamięć
  Efektywna nauka razem z serwisem Dla Mózgu. Poznaj ciekawe techniki pamięciowe, trenuj poprzez gry logiczne online. Skuteczne ćwiczenia na pamięć, ćwiczenia na koncentrację uwagi, sekrety inteligencji i logiki. Tutaj dowiesz się, jak się szybko uczyć!
  http://www.dlamozgu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Optymalizacja procesów

  Optymalizacja procesów
  Open Horizon optymalizuje procesy biznesowe dzięki rozległemu pakietowi szkoleń. Optymalizacja procesów biznesowych ma miejsce poprzez korzystną modyfikację standardów obsługi klienta i nie tylko.
  http://www.openhorizon.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs baristyczny

  Kurs baristyczny
  Krakowska Szkoła Restauratorów. Profesjonalne kursy barmańskie i menadżerskie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku przygotowaliśmy program kursu, który pozwala na opanowanie wiadomości zarówno teoretycznych jak i praktycznych niezbędnych do pracy w zawodzie barmana. Kursanci po szkoleniu uzyskują kwalifikacje w zawodowe, oraz otrzymują certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu i zestaw niekonwencjonalnych materiałów.
  http://ksr.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski Wrocław

  Angielski Wrocław
  Alta Lingustic to szkoła językowa Wrocław - prowadząca zajęcia procedurą Direct, uznawaną za najskuteczniejszą w nauce konwersacji. Załoga szkoły to pedagogowie z rozległym doświadczeniem pedagogicznym i żyłką do języków obcych, przekazują ją uczniom i zdradzają iż znajomość języków obcych w wielu przypadkach otwiera drzwi do kariery zawodowej i osobistej. Szkołą językowa nakłada nacisk na to, aby uczyć w małych grupach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych filologów, dzięki którym kursanci dostają możliwość rozmowy z prawdziwymi obcokrajowcami. Dzięki temu właśnie uczniowie przełamują barierę konwersacji w języku hiszpańskim, ruskim czy japońskim.
  http://altaling.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt