Kursy i szkolenia
 • Kurs pierwszej pomocy

  Kurs pierwszej pomocy
  Zapisz się na kurs pierwszej pomocy i dowiedz się jak w prosty, skuteczny i bezpieczny sposób możesz uratować komuś życie.Kursy dla nauczycieli,kierowców, firm, osób prywatnych, licealistów i studentów.
  http://nauczsieratowac.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • egzamin gimnazjalny, zadania matematyczne

  egzamin gimnazjalny, zadania matematyczne
  strona z zadaniami matematycznymi z zakresu z gimnazjum i liceum. Na stronie można przetestować swoją wiedzę, sprawdzić się pod kontem egzaminu gimnazjalnego jak i maturalnego, a także wykonać test ilorazu inteligencji IQ. Zadania przejrzyście rozłożone i dokładnie opisane. Miłego rozwiązywania!
  http://www.twojegzamin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia

  Szkolenia
  Zapraszamy na szkolenia i warsztaty szkoleniowe dla handlowców, menedżerów, kardy zarządzającej, HR-ów. Wyjazdy outdoor, integracja. Działamy na rynku firm szkoleniowych od 1994 r. Szkolenia na terenie kraju. Centrala w Katowicach.
  http://www.prospero.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Motywacja do pracy i dzialania

  Motywacja do pracy i dzialania
  Kilka rad o tym jak sie motywowaæ do pracy, czym jest motywacja i sposoby radzenia w chwilach gdy jej brakuje.Kilka rad o tym jak sie motywowaæ do pracy, czym jest motywacja i sposoby radzenia w chwilach gdy jej brakuje.Kilka rad o tym jak sie motywowaæ do pracy, czym jest motywacja i sposoby radzenia w chwilach gdy jej brakuje.
  http://motywacja.omala.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt