Kursy i szkolenia
 • Systemy zarządzania jakością

  Systemy zarządzania jakością
  Ośrodek ćwiczebny Simptest mieści się w Poznaniu. Od wielu lat współdziała z przedsiębiorstwami na terenie całego kraju w zakresie Systemy Zarządzania Jakością wg wymagań norm serii ISO 9000. Zajmuje się szkoleniami i konsultacjami w zakresie opracowywania i wdrażania:Systemu Bezpieczeństwo Informacji, System Zarządzanie Ryzykiem i/lub Ciągłością Działania.
  http://www.simptest.poznan.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Porady dotyczące doskonalenia kadr

  Porady dotyczące doskonalenia kadr
  Życie to nieustanna nauka. Dążenie do kształcenia samego siebie jest cechą ludzi ambitnych, chcących osiągnąc w życiu jak najwięcej. Jeśli jesteś taką osobą to nasza strona przeznaczona jest dla Ciebie. Oferujemy zbiór artykułów dotyczących szkoleń zawodowych oraz doskonalenia kadr. Mamy nadzieję że nasze materiały pomogą Wam obrać jak najlepszą drogę do sukcesu i poszerzą edukacyjne horyzonty
  http://kursy-praca.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Twoje prawo jazdy

  Twoje prawo jazdy
  Strona internetowa jest zadedykowana dla dotychczasowych i przyszłych kierowców. Zawiera rozmaite wiadomości z dziedziny kursów prawa jazdy, kryteriów ich przeprowadzania, nowych regulaminów drogowych oraz karnych, które cyklicznie poddają się zmianą. Strona jest źródłem informacji oferowanych w formie materiałów i informatorów, które powinny uprościć użytkownikom swobodne, natychmiastowe oraz skuteczne znalezienie interesujących ich informacji z zakresu szkoleń jak również przewozu.
  http://twojeprawojazdy.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nauka sztuki Manipulacji, Perswazji, Wywierania Wpływu i Hipnozy.

  Nauka sztuki Manipulacji, Perswazji, Wywierania Wpływu i Hipnozy.
  Szanowni Państwo, Jesteśmy międzynarodowym, kompetentnym instytucją, którego elementem jest ogólnopolska Wyższa Szkoła Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Nasza Dyrekcja oraz Siedziba Zarządu mieści się w Nikozji na Cyprze, natomiast w Krakowie posiadamy największy z Oddziałów krajowych - Krakowską Szkołę Uwodzenia. Posiadamy 12 zespołów na terenie całej Polski, 2 odziały szkoleniowo-wypoczynkowe w Zakopanem i w Międzyzdrojach.
  http://www.wyzszaszkolauwodzenia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt