Kursy i szkolenia
 • Nauka rysunku Kraków

   Nauka rysunku Kraków
  Szkoła rysunku Kraków - Czarnybiały.com to miejsce, w jakim dowiesz się jak operować swoim darem, zyskasz niezbędne umiejętności także warsztat rysowniczy. Kurs rysunku Kraków jaki oferujemy to kompetentne zajęcia przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych profesorów, którzy pomogą zyskać niezbędne umiejętności również wyćwiczą niepewną jeszcze rękę początkującego kreślarza. Nauka rysunku Kraków to nie tylko pracochłonne ćwiczenia, ale przede wszystkim zademonstrowanie stosowniej drogi i podsunięcie właściwych nawyków.
  http://czarnybialy.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski przez Skype

  Angielski przez Skype
  Firma EnglishTalk to atrakcyjne lekcje oraz konwersacje z języka angielskiego poprzez program Skype. W przyjemnej, bezstresowej atmosferze popracujesz nad swoimi umiejętnościami językowymi. Nowoczesne rozwiązanie, czyli rozmowy przez internet pozwolą zaoszczędzić wiele tak cennego obecnie czasu. Dodatkowym atutem jest to, że lekcje dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz poziomu każdego ucznia.
  http://english-talk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs sushi

  Kurs sushi
  Niniejsza firma oferuje szeroką gamę usług odnoszących się do japońskiego przysmaku, jakim jest sushi. Zapewniamy na przykład body sushi, niezwykle atrakcyjne warsztaty origami, jak również kurs robienia sushi, za sprawą którego wszyscy mogą zaserwować rybę w ten wspaniały sposób. Jeśli rozważamy kurs sushi Kraków to doprawdy znakomite miasto, aby otrzymać warte polecenia usługi!
  http://www.sushi.fswo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia zarządzanie zespołem Małopolska

  Szkolenia zarządzanie zespołem Małopolska
  Nowe Trendy to firma szkoleniowa, która zajmuje się kompleksowym doradztwem z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi. Dla nas kluczowa jest jakość i etyka biznesu. Specjalnie dla naszych klientów przeprowadzamy konsultacje dotyczące obsługi klienta oraz zwiększenia wydajności pracowników. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy pracują zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie szkoleń. Dla każdego zleceniodawcy przygotowujemy indywidualne badania potrzeb klienta. Planujemy odpowiednią strategię, wprowadzamy widoczne zmiany. Razem sprawimy, że twoi współpracownicy razem będą dążyć do sukcesu!
  http://nowetrendy.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .

Nasi partnerzy
Obuwie męskie
UrbiCMS 2007 - Kontakt