Kursy i szkolenia
 • Szkolenia zarządzanie

  Szkolenia zarządzanie
  Persolog jest to ogólnoświatowe przedsiębiorstwo trudzące się szkoleniem instruktorów biznesu. Co więcej prowadzimy swoje szkolenia biznesowe wycelowane do właścicieli firm. Naszym narzędziom zaufało do tej pory mnóstwo konsultantów szkoleniowców, coachów i managerów. Nasz system bardzo przydaje się podczas gdy prowadzona jest rekrutacja pracowników, albowiem pomaga wybrać najlepszych kandydatów biorąc pod uwagę ich cechy osobowości. Wszyscy kandydaci przechodzą testy osobowości, które sprawdzają stopień dopasowania pracownika do zakresu przyszłej pracy. Działalność persologa w Polsce rozpoczęła się pod koniec 2009 roku.
  http://persolog.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • MDK-Kurs rysunku Kraków

  MDK-Kurs rysunku Kraków
  Lekcje rysunku odręcznego w szkole MDK-Kurs rysunku Kraków zapewnią program i tematykę zbieżną z zagadnieniami egzaminu wstępnego na studia architektury PK, rysunek odręczny na poziomie akademickim. Szkoła oferuje kursy rysunku prowadzone zupełnie od podstaw oraz programy dla osób zawansowanych, zajęcia w trakcie roku szkolnego oraz kursy wakacyjne. Szkoła rysunku MDK-KURS-Kraków oferuje przygotowawcze kursy rysunku odręcznego w Krakowie- przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia architektoniczne- architektura i urbanistyki lub studia architektury krajobrazu na wydziały Politechniki Krakowskiej.
  http://www.mdk-kurs.strefa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Policealna szkoła Kraków

  Policealna szkoła Kraków
  Artystyczna Alternatywa to szkoła stylizacji i wizażu.[url=http://artystyczna.krakow.pl/kreowanie-wizerunku/]Kreowanie wizerunku Kraków[/url] przeprowadza roczne przyszłościowe szkolenia z autorskim programem nauczania, który jest wykreowany tak aby w dobry sposób przygotować naszych członków do wykonywania zawodu. Kursanci otrzymują od nas rzetelną wiedzę teoretyczną jak również też zajęcia praktyczne. Bo u nas najważniejsza jest praktyka. Zajęcia odbywają się w większych grupach. Zapraszamy.
  http://artystyczna.krakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy Angielskiego

  Kursy Angielskiego
  Solidne lekcje z obszaru języka - sprawdź wysokiej jakości usługę szkoleń lingwistycznych! Rozległe doświadczenie, odpowiednio przygotowani nauczyciele. Proponujemy profesjonalne lekcje w małych grupach. Sprawdzone sposoby kształcenia. Odwiedź propozycję kursów językowych! Popraw swój język, zyskaj lepiej płatną pracę!
  http://www.kursyangielskiego.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt