Kursy i szkolenia
 • Jak otworzyć restaurację

  Jak otworzyć restaurację
  Krakowska Szkoła Restauratorów organizuje profesjonalne kursy i szkolenia dla osób związanych z gastronomią. W szerokiej ofercie szkoły kursy barmańskie, kelnerskie, baristyczne, sommelierskie, flair, savoir vivre, manager gastronomii. Ponadto zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty tworzenia obiektów gastronomicznych - pre-opening. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie. Posiadamy zasięg ogólnopolski.
  http://ksr.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sala szkoleniowa centrum Katowic

  Sala szkoleniowa centrum Katowic
  Bazując na 20-letnim doświadczeniu oferujemy naszą najnowszą usługę: wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Katowicach. Oferujemy bardzo korzystne warunki: klimatyzacja, wynajem w dogodnym trybie, przystępna lokalizacja. Nasze pomieszczenia cechuje wystrój gwarantujący przyjemną atmosferę. Zlokalizowanie biura rozwiązuje problem z dojazdem, położenie tuż przy dworca głównego w Katowicach umożliwia łatwe przybycie na miejsce pieszo.
  http://www.sala-wynajem.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • kursy gimnazjalne Łódź

  kursy gimnazjalne Łódź
  Akademicki Ośrodek Kształcenia - AOK to nieliczna placówka tak duża i tak rozbudowana oraz z tak wieloletnim stażem, i tak profesjonalna. Zaczynaliśmy bowiem w dwutysięcznym roku. A więcna styku2wieków: XX i XXI Działając na rynku edukacyjnym już od przeszło dziesięciolecia doczekaliśmy się w zaokrągleniu dwunastu tys. słuchaczy naszych kursów (kursy gimnazjalne Łódź). To tak jakby nasz kurs gimnazjalny w Łodzi skończyli absolwenci 60. szkół czyli arytmetycznie w przybliżeniu dwustu osób na jeden rok.
  http://www.aok-kursymaturalne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Creative Edge International Sp. z o.o.

  Creative Edge International Sp. z o.o.
  Creative Edge to ośrodek szkoleniowy założony w 1996 r., umiejscowiony 4 km od centrum Stolicy. Oferujemy: 5 doskonale wyposażonych i klimatyzowanych sal szkoleniowych, mieszczących do 50 osób. Oprócz tego gwarantujemy: Elastyczność względem klientów, Profesjonalną obsługę, Zaplecze relaksacyjne w postaci hamaków i miękkich foteli, Wyśmienite jedzenie i catering. Opcja organizacji imprez okolicznościowych i noclegów. Naszą wizytówką jest powiększające się grono klientów. Sprawdź Szczegóły: www.creativeedge.pl Zapraszamy
  http://creativeedge.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt