Kursy i szkolenia
 • Jak otworzyć restaurację

  Jak otworzyć restaurację
  Krakowska Szkoła Restauratorów organizuje profesjonalne kursy i szkolenia dla osób związanych z gastronomią. W szerokiej ofercie szkoły kursy barmańskie, kelnerskie, baristyczne, sommelierskie, flair, savoir vivre, manager gastronomii. Ponadto zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty tworzenia obiektów gastronomicznych - pre-opening. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie. Posiadamy zasięg ogólnopolski.
  http://ksr.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sala szkoleniowa centrum Katowic

  Sala szkoleniowa centrum Katowic
  Bazując na 20-letnim doświadczeniu oferujemy naszą najnowszą usługę: wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Katowicach. Oferujemy bardzo korzystne warunki: klimatyzacja, wynajem w dogodnym trybie, przystępna lokalizacja. Nasze pomieszczenia cechuje wystrój gwarantujący przyjemną atmosferę. Zlokalizowanie biura rozwiązuje problem z dojazdem, położenie tuż przy dworca głównego w Katowicach umożliwia łatwe przybycie na miejsce pieszo.
  http://www.sala-wynajem.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • kursy gimnazjalne Łódź

  kursy gimnazjalne Łódź
  Akademicki Ośrodek Kształcenia - AOK to nieliczna placówka tak duża i tak rozbudowana oraz z tak wieloletnim stażem, i tak profesjonalna. Zaczynaliśmy bowiem w dwutysięcznym roku. A więcna styku2wieków: XX i XXI Działając na rynku edukacyjnym już od przeszło dziesięciolecia doczekaliśmy się w zaokrągleniu dwunastu tys. słuchaczy naszych kursów (kursy gimnazjalne Łódź). To tak jakby nasz kurs gimnazjalny w Łodzi skończyli absolwenci 60. szkół czyli arytmetycznie w przybliżeniu dwustu osób na jeden rok.
  http://www.aok-kursymaturalne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Creative Edge International Sp. z o.o.

  Creative Edge International Sp. z o.o.
  Creative Edge to ośrodek szkoleniowy założony w 1996 r., umiejscowiony 4 km od centrum Stolicy. Oferujemy: 5 doskonale wyposażonych i klimatyzowanych sal szkoleniowych, mieszczących do 50 osób. Oprócz tego gwarantujemy: Elastyczność względem klientów, Profesjonalną obsługę, Zaplecze relaksacyjne w postaci hamaków i miękkich foteli, Wyśmienite jedzenie i catering. Opcja organizacji imprez okolicznościowych i noclegów. Naszą wizytówką jest powiększające się grono klientów. Sprawdź Szczegóły: www.creativeedge.pl Zapraszamy
  http://creativeedge.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt