Kursy i szkolenia
 • Szkolenia dla pracowników hoteli

  Szkolenia dla pracowników hoteli
  W dzisiejszych czasach pracownik hotelu musi proponować gościom znakomitej jakości obsługę hotelową. Państwowe uczelnie hotelarskie nie potrafią nauczyć młodego człowieka dobrego hotelarskiego fachu. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem jest skorzystać z oferty zawartej na pokazywanej stronie internetowej, gdzie znajduje się propozycja szkoleń oraz kursów dla pracowników hotelowych. Podnieś swoje umiejętności zawodowe i bądź bardziej atrakcyjnym pracownikiem dla pracodawców. Zadbaj także by kierowany przez ciebie hotel proponował najlepszej jakości obsługę.
  http://www.szkoleniadlahoteli.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia Scc

   Szkolenia Scc
  Przedsiębiorstwo Global Buisness Solutions specjalizuje się przeprowadzaniem poświadczanych kursów SCC - mających na celu wzmóc bezpieczeństwo osób pracujacych w miejscach niebezpiecznych.
  http://www.sccpolska.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Firma szkoleniowa

  Firma szkoleniowa
  Za sprawą Certes możemy korzystać ze sporej liczby kursów odnoszących się do zdolności przewodzenia grupom. Udostępniane są szkolenia managerskie, można zapewnić sobie sesje coachingowe. Jeżeli chodzi o szkolenia techniki sprzedaży trenują umiejętności wywierania wpływu. Szkolenia miękkie to kolejna ze wspaniałych ofert. Firma szkoleniowa ułatwia konsumentom urzeczywistnianie wyznaczonych przez nich celów. Poprzez to, że przeprowadzane są szkolenia dla pracowników organizacje gospodarcze są w stanie pracować wydajniej. Certes.pl – tu poznasz szczegóły.
  http://www.certes.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • szkolenie zarządzanie czasem

  szkolenie zarządzanie czasem
  Anacco - firma konsultingowa jak również szkoleniowa funkcjonująca na polskim rynku od ponad piętnastu lat zaprasza do zaznajomienia się z obszarem swoich działań. Zajmujemy się realizowaniem specjalistycznych kursów i szkoleń dotyczących między innymi zarządzania zasobami pracowniczymi, organizacji strategicznej i poszerzania wiedzy i umiejętności zarówno kadr przewodzących jak i zatrudnionych. Organizujemy takie kursy jak na przykład szkolenie zarządzanie czasem, delegowanie zadań szkolenie oraz zarządzanie przez cele szkolenie.
  http://anacco.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt