Kursy i szkolenia
 • Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

  Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp
  EKOL-BHP to ważna na rynku krajowym firma usługowo konsultacyjna specjalizująca się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, kursach pierwszej pomocy i wszechstronnej obsłudze firm z zakresu BHP. Kursy prowadzone są zarówno metodą standardową jak i w formie e-learning. Na rzecz uzupełnienia oferty oferuje również sporządzenie oceny ryzyka zawodowego, dochodzenia powypadkowe, wprowadzanie systemu HACCP oraz konsulting z zakresu bhp, ppoż i ochrony środowiska. Z kolei w naszym sklepie internetowym sprzedajemy odzież roboczą i akcesoria BHP. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń i usług.
  http://www.ekol-bhp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kiedy zdobyć konkretne umiejętności?

  Kiedy zdobyć konkretne umiejętności?
  Centrum Szkoleń Zawodowych KOMPETENCJA przeprowadza kurs sep, a także kursy, np.: operator koparko-ładowarki. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej osób. Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po konkretnych szkoleniach. Po zdobyciu uprawnień kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne doświadczenia. Robimy także bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą stronę często by nie przeoczyć kursu odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!
  http://www.csz-kompetencja.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • OES - Badania psychotechniczne dla kierowców

  OES - Badania psychotechniczne dla kierowców
  Pracownia Psychologiczna jest wpisana pod numerem 79/2011 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa małopolskiego. Wielkość i oprzyrządowanie pomieszczeń pracowni, a także wyposażenie aparaturowe są zgodne z przepisami i w pełni odpowiadają wymaganiom. Dysponujemy nie tylko fachowym oprzyrządowaniem, ale także doświadczoną kadrą psychologiczną. Naszymi kolejnymi walorami są dogodna lokalizacja, konkurencyjne opłaty (bonifikaty dla stałych klientów, a przy badaniach grupowych opcja negocjacji cen), oraz plastyczne godziny pracy. W zależności od potrzeb proponujemy wykonanie badań w godzinach porannych, południowych lub popołudniowych.
  http://www.psychotestykrakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • OES - Badania psychotechniczne dla kierowców

  OES - Badania psychotechniczne dla kierowców
  Pracownia Psychologiczna jest wpisana pod numerem 79/2011 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa małopolskiego. Wielkość i oprzyrządowanie pomieszczeń pracowni, a także wyposażenie aparaturowe są zgodne z przepisami i w pełni odpowiadają wymaganiom.
  http://www.psychotestykrakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt