Kursy i szkolenia
 • OES - Badania psychotechniczne dla kierowców

  OES - Badania psychotechniczne dla kierowców
  Pracownia Psychologiczna jest wpisana pod numerem 79/2011 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa małopolskiego. Wielkość i oprzyrządowanie pomieszczeń pracowni, a także wyposażenie aparaturowe są zgodne z przepisami i w pełni odpowiadają wymaganiom.
  http://www.psychotestykrakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Buddyzm w Małopolsce

  Buddyzm w Małopolsce
  Witryna zawiera informacje o buddyźmie zen w Małopolsce. Buddyzm wyjaśniony jest tutaj za pomocą filozofii i religii. Na witrynie pokazany został cel buddyzmu oraz podstawowe techniki nauki. Na portalu umieszczone są również szkoły buddyjskie, które znajdują się w regionie Małopolski wraz z informacjami kontaktowymi.
  http://www.buddyzm.malopolska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Buddyzm w Małopolsce

  Buddyzm w Małopolsce
  Strona zawiera informacje o buddyźmie zen w Małopolsce. Buddyzm objaśniony jest tutaj za pomocą filozofii i religii. Na witrynie przedtawiony został cel buddyzmu oraz podstawowe style nauki. Na portalu zamieszczone są również szkoły buddyjskie, które znajdują się w regionie Małopolski wraz z informacjami kontaktowymi.
  http://www.buddyzm.malopolska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia BHP

  Szkolenia BHP
  Na polecanej stronie swoją ofertę opublikował funkcjonujący od 1998 roku ośrodek szkoleniowo – doradczy TBF, który świadczy usługi w zakresie zajęć z bezpieczeństwa i higieny pracy. Oprócz tego zajmuje się kursami dla kierujących wózkami jezdniowymi z napędem elektrycznym, a także świadczeniami, które dotyczą bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Bardzo bogaty wachlarz realizowanych zleceń obejmuje między innymi: prowadzenie audytów oraz pomiary oświetlenia. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale TBF posiada też liczne placówki na obszarze całej Polski.
  http://www.tbf.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia BHP Warszawa

  Szkolenia BHP Warszawa
  Firma Solar wykonuje precyzyjne analizy poziomu higieny pracy. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Miastem, w którym świadczone są kompleksowe szkolenia BHP, jest Warszawa. Gwarantujemy materiały - filmy video, pomagające we właściwym przyswojeniu wiedzy przez ucznia. Ceny szkoleń ustalane są indywidualnie wg typów stanowisk i ilości osób. Jest możliwość przejścia nauki pierwszej pomocy, bardzo ważnej w ratowaniu życia. Organizujemy jednorazowe zlecenia, bądź miesięczną obsługę na podstawie umowy.
  http://www.bhpsolar.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt