Kursy i szkolenia
 • OES - Badania psychotechniczne dla kierowców

  OES - Badania psychotechniczne dla kierowców
  Pracownia Psychologiczna jest wpisana pod numerem 79/2011 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa małopolskiego. Wielkość i oprzyrządowanie pomieszczeń pracowni, a także wyposażenie aparaturowe są zgodne z przepisami i w pełni odpowiadają wymaganiom.
  http://www.psychotestykrakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Buddyzm w Małopolsce

  Buddyzm w Małopolsce
  Witryna zawiera informacje o buddyźmie zen w Małopolsce. Buddyzm wyjaśniony jest tutaj za pomocą filozofii i religii. Na witrynie pokazany został cel buddyzmu oraz podstawowe techniki nauki. Na portalu umieszczone są również szkoły buddyjskie, które znajdują się w regionie Małopolski wraz z informacjami kontaktowymi.
  http://www.buddyzm.malopolska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Buddyzm w Małopolsce

  Buddyzm w Małopolsce
  Strona zawiera informacje o buddyźmie zen w Małopolsce. Buddyzm objaśniony jest tutaj za pomocą filozofii i religii. Na witrynie przedtawiony został cel buddyzmu oraz podstawowe style nauki. Na portalu zamieszczone są również szkoły buddyjskie, które znajdują się w regionie Małopolski wraz z informacjami kontaktowymi.
  http://www.buddyzm.malopolska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia BHP

  Szkolenia BHP
  Na polecanej stronie swoją ofertę opublikował funkcjonujący od 1998 roku ośrodek szkoleniowo – doradczy TBF, który świadczy usługi w zakresie zajęć z bezpieczeństwa i higieny pracy. Oprócz tego zajmuje się kursami dla kierujących wózkami jezdniowymi z napędem elektrycznym, a także świadczeniami, które dotyczą bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Bardzo bogaty wachlarz realizowanych zleceń obejmuje między innymi: prowadzenie audytów oraz pomiary oświetlenia. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale TBF posiada też liczne placówki na obszarze całej Polski.
  http://www.tbf.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia BHP Warszawa

  Szkolenia BHP Warszawa
  Firma Solar wykonuje precyzyjne analizy poziomu higieny pracy. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Miastem, w którym świadczone są kompleksowe szkolenia BHP, jest Warszawa. Gwarantujemy materiały - filmy video, pomagające we właściwym przyswojeniu wiedzy przez ucznia. Ceny szkoleń ustalane są indywidualnie wg typów stanowisk i ilości osób. Jest możliwość przejścia nauki pierwszej pomocy, bardzo ważnej w ratowaniu życia. Organizujemy jednorazowe zlecenia, bądź miesięczną obsługę na podstawie umowy.
  http://www.bhpsolar.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Katalogi stron Kolokacja Kserokopiarki Prawo Prezentacje maturalne Przedszkola Joga Kajaki Kluby sportowe Gotowe smsy Grillowanie Gry
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt