Kursy i szkolenia
 • Szkolenia BHP Warszawa

  Szkolenia BHP Warszawa
  Firma Solar wykonuje precyzyjne analizy poziomu higieny pracy. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Miastem, w którym świadczone są kompleksowe szkolenia BHP, jest Warszawa. Gwarantujemy materiały - filmy video, pomagające we właściwym przyswojeniu wiedzy przez ucznia. Ceny szkoleń ustalane są indywidualnie wg typów stanowisk i ilości osób. Jest możliwość przejścia nauki pierwszej pomocy, bardzo ważnej w ratowaniu życia. Organizujemy jednorazowe zlecenia, bądź miesięczną obsługę na podstawie umowy.
  http://www.bhpsolar.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs pierwszej pomocy

  Kurs pierwszej pomocy
  Polskie prawo nakłada konieczność przeszkolenia przez pracodawcę wszystkich pracowników zatrudnionych w danej firmie z zakresu zasad BHP. [url=http://kvadro.pl/pl/nasza-oferta.php]Ocena ryzyka zawodowego[/url] i cały szereg zasad i norm postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia jest więc koniecznością, jeżeli chcemy zagwarantować należyte warunki pracy. Właśnie dlatego powstała firma Kvadro, która zajmuje się przeprowadzeniem fachowych kursów BHP, Ppoż i kursów pierwszej pomocy. Skorzystanie z kursów firmy [url=http://kvadro.pl]Kvadro[/url] spowoduje, iż jakość pracy, wydajność pracowników i bezpieczeństwo w Państwa firmie ulegnie sporej poprawie.
  http://kvadro.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sala szkoleniowa centrum Katowic

  Sala szkoleniowa centrum Katowic
  Bazując na 20-letnim doświadczeniu przygotowaliśmy naszą nową usługę: wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Katowicach. Zapewniamy bardzo przyjazne warunki: nowoczesny sprzęt, wynajem w dogodnym trybie (na godziny lub stały), przystępne umiejscowienie biura. Nasze sale wyróżnia wystrój gwarantujący przyjemną atmosferę. Położenie sali rozwiązuje kwestię dotarcia na miejsce, umiejscowienie obok dworca kolejowego pozwala na błyskawiczne przybycie do biurowca pieszo bez potrzeby korzystania z publicznego transportu autobusowego.
  http://www.sala-wynajem.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Development centre

  Development centre
  Szkolenia dla firm oraz doskonalenie kadr zajmują bardzo dużo miejsca w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Dobra autoprezentacja to atuty dzisiejszych pracowników. Dyrektor dba więc o rozwój HR już podczas rekrutacji stosując assessment centre. TCC powstało z myślą o wspólnym rozwoju wspólnie z przedsiębiorstwami korzystającymi z naszych usług. Naszą ofertę przygotowujemy wspólnie z Państwem. Czemu nasza oferta jest dla Państwa unikatowa? Wspólnie z klientami dążymy do zbadania gdzie w Twojej firmie można znaleźć obszary, których poprawa sprowadzi korzystne skutki stosując m.in. coaching.
  http://www.tcc-cargo.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt