Kursy i szkolenia
 • Tłumaczenia angielski

  Tłumaczenia angielski
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą witryny skrivanek.pl, który poświęcony jest tłumaczeniom oraz kursom językowym! Oferujemy całą paletę tłumaczeń, od pisemnych specjalistycznych po [url=http://www.skrivanek.pl/pl/tlumaczenia/tlumaczenia-lodz.aspx]tłumaczenia pisemne Łódź[/url] w czterdziestu językach całego świata np. [url=http://www.skrivanek.pl/pl/tlumaczenia/tlumaczenia-pisemne/jezyki/jezyk-rosyjski.aspx]tłumaczenia rosyjski[/url]! Poza tym prowadzimy kursy językowe biznesowe oraz branżowe w naszej szkole, którą specjalnie dla Was stworzyliśmy - Skrivanek e-Solutions. Oprócz standardowej formy nauczania, tzn. spotkania bezpośredniego, oferujemy także lekcje online na żywo z lektorem lub konwersacje Skype.
  http://www.skrivanek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Centrum szkoleń zawodowych - Doskonalenie kadr

  Centrum szkoleń zawodowych - Doskonalenie kadr
  Aktualne kursy zawodowe, nowatorskie technologie, fachowy sprzęt, doświadczeni trenerzy. Właśnie TU Przekażemy Ci informacje na temat metod rozwoju samego siebie. Dysponujemy najnowszymi informacjami z obszaru kursów, pomożemy Ci dobrać kurs, który będzie przynosił korzyści w przyszłości. Jednym słowem "pomagamy" oferujemy dla Ciebie lepsze jutro.
  http://centrum-szkolen-zawodowych.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • kadry i płace

  kadry i płace
  Firma Ece zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń, z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych a także różnych zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków. Osoby które zdecydują się na wybrane szkolenie, mogą liczyć na bardzo ciekawą formę prowadzonych zajęć, która pozwoli błyskawicznie i bez mniejszych problemów zrozumieć omawiane zagadnienia. Zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem najnowszego sprzętu, w związku z czym z naszych usług korzysta dużo rozmaitych przedsiębiorstw, regularnie wysyłających swoich pracowników na różne szkolenia. Na naszej stronie eceszkolenia.pl można znaleźć mnóstwo rozmaitych informacji związanych z różnymi szkoleniami, a także zapisać się na różnorodne szkolenia. vat/url.
  http://www.eceszkolenia.pl/kadry-i-place
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs tańca Wrocław

  Kurs tańca Wrocław
  Blisko 7 lat zajmujemy się kompleksową nauką tańca. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, a doświadczenie jakie zebraliśmy podczas naszych zajęć, pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie oraz elastycznie dopasowywać się do oczekiwań naszych Klientów. Lekcje prowadzone są w miłej i dobrej atmosferze, z profesjonalnym podejściem do sprawy. Wyrozumiałość, cierpliwość i odpowiednie dordztwo sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wybierz naszą szkołe tańca i przekonaj się, że warto.
  http://www.weddingdance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Apteka Architektura Architektura ogrodu Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
geosyntetyki Tegola. Proponujemy geosyntetyki Tegola , papy i pokrycia dachowe. Zapraszamy.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt