Kursy i szkolenia
 • Tłumaczenia angielski

  Tłumaczenia angielski
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą witryny skrivanek.pl, który poświęcony jest tłumaczeniom oraz kursom językowym! Oferujemy całą paletę tłumaczeń, od pisemnych specjalistycznych po [url=http://www.skrivanek.pl/pl/tlumaczenia/tlumaczenia-lodz.aspx]tłumaczenia pisemne Łódź[/url] w czterdziestu językach całego świata np. [url=http://www.skrivanek.pl/pl/tlumaczenia/tlumaczenia-pisemne/jezyki/jezyk-rosyjski.aspx]tłumaczenia rosyjski[/url]! Poza tym prowadzimy kursy językowe biznesowe oraz branżowe w naszej szkole, którą specjalnie dla Was stworzyliśmy - Skrivanek e-Solutions. Oprócz standardowej formy nauczania, tzn. spotkania bezpośredniego, oferujemy także lekcje online na żywo z lektorem lub konwersacje Skype.
  http://www.skrivanek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Centrum szkoleń zawodowych - Doskonalenie kadr

  Centrum szkoleń zawodowych - Doskonalenie kadr
  Aktualne kursy zawodowe, nowatorskie technologie, fachowy sprzęt, doświadczeni trenerzy. Właśnie TU Przekażemy Ci informacje na temat metod rozwoju samego siebie. Dysponujemy najnowszymi informacjami z obszaru kursów, pomożemy Ci dobrać kurs, który będzie przynosił korzyści w przyszłości. Jednym słowem "pomagamy" oferujemy dla Ciebie lepsze jutro.
  http://centrum-szkolen-zawodowych.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • kadry i płace

  kadry i płace
  Firma Ece zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń, z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych a także różnych zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków. Osoby które zdecydują się na wybrane szkolenie, mogą liczyć na bardzo ciekawą formę prowadzonych zajęć, która pozwoli błyskawicznie i bez mniejszych problemów zrozumieć omawiane zagadnienia. Zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem najnowszego sprzętu, w związku z czym z naszych usług korzysta dużo rozmaitych przedsiębiorstw, regularnie wysyłających swoich pracowników na różne szkolenia. Na naszej stronie eceszkolenia.pl można znaleźć mnóstwo rozmaitych informacji związanych z różnymi szkoleniami, a także zapisać się na różnorodne szkolenia. vat/url.
  http://www.eceszkolenia.pl/kadry-i-place
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs tańca Wrocław

  Kurs tańca Wrocław
  Blisko 7 lat zajmujemy się kompleksową nauką tańca. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, a doświadczenie jakie zebraliśmy podczas naszych zajęć, pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie oraz elastycznie dopasowywać się do oczekiwań naszych Klientów. Lekcje prowadzone są w miłej i dobrej atmosferze, z profesjonalnym podejściem do sprawy. Wyrozumiałość, cierpliwość i odpowiednie dordztwo sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wybierz naszą szkołe tańca i przekonaj się, że warto.
  http://www.weddingdance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt