Kursy i szkolenia
 • Norma Standard kursy

  Norma Standard kursy
  Zapraszamy do zainteresowania się ofertą dystrybucyjną programów i szkoleń z ich obsługi jakie prowadzi firma Komako. Oprogramowanie takie jak Norma czy Microsoft Project jest przydatne w firmach budowlanych, inwestycyjnych czy np. urzędach. Norma Pro to jeden z najpopularniejszych programów kosztorysowych w Polsce. Nasza firma już od niemal 20 lat prowadzi zajęcia w trakcie których przygotowuje do pracy na nim. Czterodniowy kurs to przypomnienie teorii ale przede wszystkim poznanie narzędzi i opcji jakie w sobie zawiera program Norma. Jesteśmy obecni w kilku największych miastach Polski, prowadzimy szkolenia też w siedzibach klientów a nawet w trakcie wyjazdowych sesji z miejscowościach wypoczynkowych.
  http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Bear - artykuły i porady(motywacja, sen, szybkie czytanie…)

  Bear - artykuły i porady(motywacja, sen, szybkie czytanie…)
  Strona poświęcona artykułom i poradą na tematy takie jak: motywacja, szybkie czytanie, szybka nauka, efektywny sen, koncentracja itp. Strona przydatna dla każdego kto chce zwiększyć swoje umiejętności dnia codziennego. Fragment: Jak łatwo zwiększyć szybkie czytanie. Używaj wskaźnika podczas lektury np. jakiegoś ołówka lub długopisu, w najgorszym przypadku palca. Początkowo może to się wydać utrudnieniem, ale jak się już do tego przyzwyczaisz, to będziesz pochłaniał tekst trochę szybciej. Jak to niby jest możliwe? Twój wzrok często się rozprasza, a wskaźnik zmusza go do większej koncentracji, co ułatwi Ci szybkie czytanie.
  http://bear.cba.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kiedy zdobyć potrzebne umiejętności?

  Kiedy zdobyć potrzebne umiejętności?
  Centrum Szkoleń Zawodowych KOMPETENCJA przeprowadza uprawnienia sep, a także kursy, m.in.: kurs spawania. Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej osób. Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Maszyny budowlane i inne urządzenia należy prowadzić tylko po konkretnych kursach. Po zdobyciu dyplomu kończąc kurs, spawacze mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy też bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą stronę często by nie przeoczyć szkolenia odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!
  http://www.csz-cargo.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt