Kursy i szkolenia
 • Salsa Kraków

  Salsa Kraków
  „Salsa jest dla osób w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych, również dla młodych duchem naszych rodziców i dziadków. Możesz się nią bawić wszędzie, na studniówce, weselu, imieninach cioci i na pewno zrobisz na wszystkich wrażenie! Wyjdź z domu i spróbuj tańca razem z nami.” Na naszych zajęciach nauczysz się technik prowadzenia, stylingu, techniki obrotów, wielu sposobów improwizacji w tańcu, izolacji i świadomości ruchu. www.krambo.pl
  http://www.krambo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Norma Expert kursy

  Norma Expert kursy
  Programy Norma Pro lub Norma Standard mają swoje miejsce w polskich firmach budowlanych. Służą setkom pracowników działów kosztorysowych do edytowania dokumentów takich jak kosztorys FIDIC czy kosztorys inwestorski. Praca z formularzami staje się wygodniejsza i szybsza, o ile znamy sposób obsługi programu. Tego, jak pracować z narzędziem typu program kosztorysowy można się dowiedzieć na szkoleniach organizowanych przez firmę KOMAKO. Cztery dni kursu da możliwość ludziom zaczynającym pracę z Normą poznać dokładnie funkcje programu Norma. Ten sposób nauki jest dużo bardziej sensowny niż samodzielna próba poznawania możliwości oprogramowania.
  http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia Norma Gdańsk

  Szkolenia Norma Gdańsk
  Program dla kosztorysantów Norma jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów w branży budowlanej. Pozwala on na tworzenie kosztorysów inwestorskiego i ofertowego metodami uproszczoną lub szczegółową. Praca na tego typu programach jest dużym ułatwieniem dla kosztorysantów, co ostatecznie przekłada się na znaczne przyspieszenie procesu inwestycyjnego. Kupując programy do kosztorysowania trzeba pomyśleć nad wysłaniem pracowników na kurs szkoleniowy z jego obsługi. Szkolenie Norma pozwoli poznać program od podstaw aż po zaawansowane możliwości. W ciągu czterech dni zostanie przekazana wiedza teoretyczna, kursant nauczy się jak dodawać pozycje w kosztorysie, jak dokonać wyceny kosztorysu i jak go wydrukować.
  http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Project Coaching - Coaching przez skype

  Project Coaching - Coaching przez skype
  W naszej codziennej pracy koncentrujemy się m.in. na rozwijaniu kompetencji przywódczych naszych Klientów, co w znaczącym stopniu przyczynia się do sukcesu projektu. W naszej ofercie, proponujemy dwa podejścia do kreowania przyszłych przywódców projektowych 1. Coachingu projektowym, polegający na indywidualnej pracy z coachem/mentorem, który poprzez coaching i indywidualne, dedykowane warsztaty, wspiera i rozwija kompetencje przywódcze Kierownika Projektów. 2. Warsztaty w zakresie przywództwa i komunikacji opartej na zasadach i kulturze coachingowej. Współpracujemy z certyfikowanymi coachami, mentorami, trenerami, posiadającymi wieloletnie i szerokie doświadczenie w Biznesie w tym również w obszarze zarządzania projektami.
  http://projectcoaching.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt