Tłumaczenia

<wróć 0 1 2 dalej> • Grodzisk Mazowiecki Tłumaczenia angielski

  Grodzisk Mazowiecki Tłumaczenia angielski
  TRANSLETO oferuje tłumaczenia standardowe i specjalistyczne z języka angielskiego na polski w następujących dziedzinach: film, muzyka, radio, telewizja, technologia muzyczna, gry komputerowe, software, internet, sport, turystyka, historia, historia starożytna, historia nowożytna, kultura, sztuka, literatura sf/fantasy, medycyna naturalna, ezoteryka. O jakości zleconego tłumaczenia często decyduje nie tylko wysoki poziom znajomości języka reprezentowany przez tłumacza, lecz dogłębne zrozumienie oraz znajomość specyfiki i tematyki związanej z tłumaczonym tekstem. TRANSLETO wychodzi naprzeciw obu tym wymaganiom i proponuje profesjonalne usługi translatorskie najwyższej jakości i za niewygórowaną cenę.
  http://www.transleto.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • tranlatoria

  tranlatoria
  Oferuję profesjonalne, terminowe oraz rzetelne tłumaczenie z języka francuskiego na język polski oraz z języka polskiego na język francuski tekstów o szerokiej tematyce takich jak : - korespondencja prywatna, e-maile, artykuły prasowe, CV, listy motywacyjne... - tłumaczenia handlowe: korespondencja biurowa i biznesowa, - zaświadczenia, formularze, ankiety, - materiały reklamowe: marketing i promocja, broszury reklamowe, - prezentacje folderów reklamowych - karty dań restauracji - artykuły prasowe -prezentacje power point, odczyty i referaty
  http://translatoria.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumaczenia angielski Poznań

  Tłumaczenia angielski Poznań
  Dokładnie i pisane na czas translacje w zakresie języka polskiego, niemieckiego i angielskiego proponuje doświadczona tłumaczka wychowana w Niemczech, studiująca w Polsce i kochająca Wielką Brytanią. W usługach tłumaczenia pisemne (użytkowe, specjalistyczne dotyczące wielu dziedzin) i ustne. Gwarantowane wnikliwe zgłębienie tematu ? korzystanie z dobrych słowników książkowych oraz internetowych, serwisów dla translatorów oraz źródłowych tekstów.
  http://www.natalia.peek.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumaczenia - angielski - Jarosław, Przemyśl

  Tłumaczenia - angielski - Jarosław, Przemyśl
  Poszukujesz profesjonalnego i rzetelnego tłumacza? Tłumacz przysięgły podejmie się zlecenia wykonania tłumaczeń uwierzytelnionych pisemnie oraz tłumaczeń nieuwierzytelnionych zwykłych i specjalistycznych. Doskonały kontakt przez pocztę elektroniczną. Możliwość odbioru tłumaczenia osobiście lub wysyłki kurierskiej. Bardzo atrakcyjne ceny dla każdego! Zlecenia dla firm i osób prywatnych! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
  http://www.angielskijaroslaw.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Agencje Reklamowe Akcesoria dla dzieci Analiza finansowa AGD i RTV Adwokat Szczecin Agencja PR Aktorki i aktorzy Antyki Architektura wnętrz Aktualności Artykuły seo Aukcje internetowe
Profesjonalna wycena diamentów. Profesjonalna wycena diamentów (769)
https://aktinet.pl/co-powstaje-w-wyniku-zbiegania-sie-plyt-oceanicznych/. Co powstaje w wyniku zbiegania się płyt oceanicznych?

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt