Szkolenia specjalne
 • Szkolenia Norma

  Szkolenia Norma
  Na dodanej WWW chcielibyśmy przedstawić i jednocześnie zachęcić do uczestnictwa oraz polecić wszystkim specjalistom, czy też pracownikom, którzy zajmują się wykonywaniem kosztorysów, nasz cykl kursów. Jeśli wydaje Ci się że o tworzeniu kosztorysów wiesz już wszystko, zapewne tak jest, ale my możemy Ci pokazać jak sprawnie obsługiwać oprogramami przeznaczonymi do kosztorysowania. Mamy 3 poziomy kursów w zależności od nabytych doświadczeń w budowaniu kosztorysów w programie Norma. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gabinet Terapeutyczny mgr Magdalena Olech

  Gabinet Terapeutyczny mgr Magdalena Olech
  Oferta prezentowana przez Terapię Lublin kierowana jest dla najmłodszych a także dla rodziców. Opieką pedagogiczną praktykowaną przez mój gabinet objęte są zwyczajowo najmłodsi z problemem takim jak dysleksja, zaburzenia psychicznne, kłopoty szkolne, a także dyskalkulia. Zapraszam wszystkich do kontaktu.
  http://www.terapia-lublin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia Wrocław

  Szkolenia Wrocław
  Na tej witrynie internetowej znaleźć można zbiór nadchodzących szkoleń we Wrocławiu. Wybieramy szkolenia, konferencje i wydarzenia bez trudności osiągalne dla przyszłych kursantów, w których nie jest potrzebne spełnianie jakichkolwiek wymagań. witryna została zbudowana w taki sposób, aby najbliższe bezpłatne szkolenia Wrocław znajdowały się na górze strony. Dodatkowo wydarzenia zostały wzbogacone o jasna daty i godziny. W razie wszelkich wątpliwości czy sugestii prosimy o kontakt Liczymy, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.
  http://darmoweszkolenia.wroclaw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Olton - obĂłz językowy, obĂłz anglojęzyczny

  Olton - obóz językowy, obóz anglojęzyczny
  Oferujemy wdrażanie systemów zarządzania jakością dla firm z branży medycznej, kosmetycznej. Wyroby medyczne ze względu na swoje przeznaczenie (ochronę zdrowia) podlegają szczególnym regulacją prawnym , których spełnienie jest warunkiem wprowadzenia wyrobu do obrotu i gwarancją że wyrób jest bezpieczny. Naszą rolą jest pomoc w spełnieniu wymienionych wymagań przez Klientów przy zachowaniu optymalnej procedury postępowania i przy równoczesnym zabezpieczeniu interesów wszystkich stron czyli zarówno dostawców jak i finalnych odbiorców wyrobów medycznych.
  http://www.e-olton.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Katalogi stron Kolokacja Kserokopiarki Prawo Prezentacje maturalne Przedszkola Joga Kajaki Kluby sportowe Gotowe smsy Grillowanie Gry
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft (345) , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Nasi partnerzy
Pisanie prac
UrbiCMS 2007 - Kontakt