Pomoce naukowe


 • Artykuły z geografii świata

  Artykuły z geografii świata
  Geografomania.pl jest to blog poświęcony wszelkim zagadnieniom dotyczącym geografii. Znajdują się w nim wszelkie artykuły z różnych dziedzin nauk geograficznych, a także z dydaktyki geografii oraz z statystyki, ekonomi czy też z integracji europejskiej. Artykuły z mojego blaga pozwolą na lepsze zrozumienie świata oraz otaczającej nas przyrody: ożywionej i nieożywionej. Poznaj tajemnicę naszej przyrody razem z nami.
  http://www.geografomania.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Genebiotechnic

  Genebiotechnic
  Strona firmowa Genebiotechnic company website. Oferujemy pudełka kartonowe powlekana folią do przechowywania próbek. Oferujemy drobny sprzt laboratoryjny. Oferujemy pomoce naukowe dla szkolnictwa wyszego.
  http://www.genebiotechnic.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Środki dydaktyczne

  Środki dydaktyczne
  Nauka nauką, ale prawdziwą sztuką jest uczenie innych. To właśnie dla takich osób powstał nasz serwis internetowy. Za jego pomocą zgłębisz tematykę nauczania. Poznasz ogólne zasady dydaktyki, charakterystykę działania jej procesów, jej cele i środki. Nauczysz się w sposób jasny i precyzyjny przekazywać wiedzę uczniom. Na naszej stronie internetowej znajduje się wiele artykułów, które ci w tym pomogą. Zapoznając się z nimi będziesz mieć pewność, ze twoje działania przyniosą zamierzony skutek. Nie czekaj już dłużej. Odwiedź naszą stronę już dziś. Jesteśmy wyróżnieni przez Ogólnopolski Katalog Edukacyjny.
  http://www.dydaktyka.info
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt