Pomoce naukowe
 • Tablice multimedialne

  Tablice multimedialne
  W ofercie reklamowanego sklepu internetowego, będącego własnością przedsiębiorstwa P.P.H.U SEBA, znajdują się różne pomoce dydaktyczne, takie jak tablice multimedialne, meble szkolne czy liczydła. Dzięki prezentowanej stronie mamy szansę zapoznać się z promocjami i regulaminem zakupów w sklepie.
  http://www.i-tablice.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Testy policyjne

  Testy policyjne
  Testy do Policji z odpowiedziami opracowane zgodnie z prawem, na podstawie kodeksu! Rekrutacja 2010! Dzięki tej stronie bez problemu zdasz każdy egzamin na policjanta. Bardzo wnikliwe, zawierają wiele cennych wskazówek i rad dla kandydatów. Wszystkie materiały na egzamin do policji. Praca w policji, Egzaminy testy do szkółek policyjnych, jak przejść multiselect, wywiad zorganizowany, poradniki , wszystko legalne,Sprawdzone w 100%.
  http://www.egzaminypolicyjne.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • lingwistyk

  lingwistyk
  Językoznawstwo i pytania o język, lingwistyka kulturowa, wyrazy trudne i kłopotliwe znaczenie wyrazów i ich pochodzenie. Blog grzechurek jest stroną poświęconą zagadnieniom związanym z szeroko rozumianą lingwistyką, zwłaszcza zaś z jej kulturowym i semantycznym uwarunkowaniem, wzajemnym powiązaniem znaczeń, rozwojem i przekształceniem.
  http://grzechurek.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • korepetycje biologia Zielona Góra

  korepetycje biologia Zielona Góra
  Biologia korepetycje, przygotowanie do testów oraz egzaminów. Przygotuję do egzaminu maturalnego (matury) w Zielonej Górze. Pomoc w rozwiązywaniu zadań z biologii różne poziomy zaawansowania. Oferuję również pomoc przez Internet z przedmiotu biologia. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z biologii
  http://www.biologia.edusk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt