Pomoce naukowe
 • korepetycje chemia Zielona Góra

  korepetycje chemia Zielona Góra
  Chemia korepetycje, przygotowanie do testów oraz egzaminów. Przygotuję do egzaminu maturalnego (matury) w Zielonej Górze. Pomoc w rozwiązywaniu zadań z Chemii różne poziomy zaawansowania. Oferuję również pomoc przez Internet z przedmiotu chemia. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii
  http://www.chemia.edusk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • korepetycje historia Zielona Góra

  korepetycje historia Zielona Góra
  Historia korepetycje, przygotowanie do testów oraz egzaminów. Przygotuję do egzaminu maturalnego (matury rozszerzona oraz podstawowa) w Zielonej Górze. Pomoc w rozwiązywaniu zadań z historii różne poziomy zaawansowania. Oferuję również pomoc przez Internet z przedmiotu historia. Korepetycje z historii w Zielonej Górze. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z historia.
  http://www.historia.edusk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • korepetycje geografia Zielona Góra

  korepetycje geografia Zielona Góra
  Geografia korepetycje, przygotowanie do testów oraz egzaminów. Przygotuję do egzaminu maturalnego (matury rozszerzona oraz podstawowa) w Zielonej Górze. Pomoc w rozwiązywaniu zadań z geografii różne poziomy zaawansowania. Oferuję również pomoc przez Internet z przedmiotu geografia. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z geografii
  http://www.geografia.edusk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • korepetycje WOS Zielona Góra

  korepetycje WOS Zielona Góra
  WOS (wiedza o społeczeństwie) korepetycje, przygotowanie do testów oraz egzaminów. Przygotuję do egzaminu maturalnego (matury rozszerzona oraz podstawowa) w Zielonej Górze. Pomoc w rozwiązywaniu zadań z WOSu (z Wiedzy o społeczeństwie) różne poziomy zaawansowania. Oferuję również pomoc przez Internet z przedmiotu WOS . Korepetycje z WOSu w Zielonej Górze. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z Wosu. (wiedza o społeczeństwie).
  http://www.wos.edusk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Korepetycje matematyka, korepetycje ogłoszenia

  Korepetycje matematyka, korepetycje ogłoszenia
  Jeśli chodzi o korepetycje, matematyka zawsze była przedmiotem, który cieszył się największym zainteresowaniem wśród uczniów i studentów. Dlatego jeśli potrzebujesz zapisać się na korepetycje, ogłoszenia dostępne na naszym serwisie zdecydowanie ułatwią Ci znalezienie kogoś w Twojej okolicy i o atrakcyjnych cenach za godzinę nauki. Już nie musisz oglądać słupów i tablic ogłoszeniowych na mieście lub uczelni. Teraz wystarczy, że wejdziesz na stronę specjalnie poświeconą tej jednej kategorii i nie musisz grzebać w setkach ogłoszeń na różne tematy na innych portalach ogłoszeniowych.
  http://www.korqi.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt