Pomoce naukowe
 • Przysłowia, aforyzmy, cytaty

  Przysłowia, aforyzmy, cytaty
  Serwis www.e-przyslowia.pl to ogromna baza zawierająca przysłowia, złote myśli i cytaty. Takie sentencje rewelacyjnie sprawdzą się na różnego rodzaju kartki okolicznościowe lub też opisy Gadu Gadu. Serwis posiada całą bazę przysłów zredagowaną alfabetycznie, dzięki czemu znalezienie interesującego nas przysłowia jest łatwe i szybkie. Portal przyda się osobom do rozwiązywania testów gimnazjalnych a także przygotowującym się do konkursów humanistycznych. Strona jest stale rozbudowywana. Stali bywalcy będą także mieli możliwość rozwijania serwisu, poprzez dodawanie własnych przysłów, aforyzmów i cytatów. Oferowane zagadnienia pozwalają na odświeżenie sobie najciekawszych przysłów. Pozwala to także udoskonalenie naszego słownictwa.
  http://www.e-przyslowia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Legendy

  Legendy
  Na naszej stronie oferujemy bezpłatny dostęp do legend regionalnych i nie tylko, które wzbogacą państwa znajomość historyczną i nie tylko. Strona prowadzona jest lekkim piórem, dość przystępnym językiem w oparciu o autorów książek zajmujących się legendopisarstwem. Na naszej stronie przeczytacie legendy o tematyce geograficznej, ale również te, które zawierają w sobie wątki moralizatorskie. Nasz serwis oferuje wam, dobry sposób na spędzenie wolnego czasu.
  http://legendy.srub.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Slownik

  Slownik
  Słownik geograficzny opisuje najważniejsze pojęcia z dziedziny geografii na różnych płaszczyznach. Szczegółowo, prostym językiem opisane wyrażenia potrzebne do Twojej edukacji z geografii. Wyszukiwanie dostępnych w naszym słowniku pojęć jest nietrudne, ze względu na to, że tak jak w każdym słowniku słowa są uporządkowane alfabetycznie. Zbiór jest nieustannie poszerzany o nowe wyrazy. Szata graficzna skutecznie ułatwia wyszukiwanie potrzebnych informacji.
  http://slownik.srub.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • EDUKACJA EKOLOGICZNA

  EDUKACJA EKOLOGICZNA
  "JANGAR - najlepsze szkolne pomoce dydaktyczne naukowe i edukacyjne. Edukacja przyrodnicza, środowiskowa to też nasza specjalność, w tym monitoring przyrodniczy, badanie gleby, wody, czyli edukacja ekologiczna. Dostarczamy ciekawe pomoce dydaktyczne dla dzieci, szkół i przedszkoli: do doświadczeń, preparaty mikroskopowe i inne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego. "
  http://www.jangar.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt