Pomoce naukowe
 • prace maturalne

  prace maturalne
  Pragnąłbyś przygotować się do ustnej prezentacji z języka polskiego w liceum ogólnokształcącym tak aby otrzymać lepszy wynik. Pragnąłbyś zdobyć dobrą prezentację maturalną, ale nie wiesz gdzie szukać cennych i dostępnych materiałów? Masz problemy doborem ich tematu oraz napisaniem prezentacji? Chętnie pomogę! Zadzwoń, zamejluj. Czekam właśnie na Twoją osobę!
  http://prezentacje-maturalne.manifo.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • nowa huta

  nowa huta
  Jestem absolwentem biotechnologii UJ z 5 letnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji, posiadam tytuł nauczyciela chemii i przyrody. Przygotuje do odpowiedzi, sprawdzianu, egzaminu, matury. telefon: 886 691 900
  http://www.chemiakrakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • instrukcja ppoż

  instrukcja ppoż
  Jesteśmy cenionymi specjalistami na rynku lokalnym w dziedzinie instrukcji ppoż. O naszych kwalifikacjach niech świadczy fakt że mamy krąg zaufanych kontrahentów zadowolonych z naszych usług. Jeżeli potrzebujesz instruktażu w tej sferze zachęcamy do kontaktu.
  http://www.brunavarna.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Lista stron edukacyjnych

  Lista stron edukacyjnych
  Lista stron o tematyce edukacyjnej, które ułatwiają naukę online na studiach wyższych. Strony elearningowe, notatki do wykładów, zbiory zadań i skrypty oraz wiele innych wartościowych materiałów edukacyjnych zgromadzonych w jednym miejscu.
  http://dlastudenta.toplista.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt