Pomoce naukowe
 • Liczby zespolone od A do Z

  Liczby zespolone od A do Z
  Liczby zespolone od A do Z. Wygodna i szybka nauka przez internet - elearning, który pomoże zdać kolokwium lub egzamin z liczb zespolonych. Zobacz jak dzielić liczby zespolone oraz jak wykorzystać wzór de Moivrea do potęgowania liczb zespolonych. Naucz się rozwiązywać równania zespolone oraz zrozum czym są pierwiastki zespolone.
  http://liczby-zespolone.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ćwiczenie pamięci

  Ćwiczenie pamięci
  Ważną rzeczą dla każdego człowieka jest ćwiczenie pamięci. W szczególności dotyczy, to uczniów szkół, a przede wszystkim studentów, którzy mają masę nauki. W szybkim tempie naszego życia ciężko jest zapamiętywać nowe informacje, daty, wydarzenia, czy nazwiska. Jeśli chcesz utrzymać swoją pamięć w dobrym stanie i kondycji, to musisz pamięć, że ćwiczenie pamięci jest bardzo ważne. Pamiętaj, że mózg jest jak mięsień, im więcej go ćwiczysz tym lepiej zapamiętujesz. Odwiedź naszą stronę, a dowiesz się, jak skutecznie ćwiczyć swoją pamięć.
  http://www.cwiczenie-pamieci.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wybrane streszczenie lektur szkolnych

  Wybrane streszczenie lektur szkolnych
  Książkomania może okazać się bardzo przydatna dla uczniów przygotowujących się do testów gimnazjalnych, zamieszczone tu opracowanie lektur pozwolą lepiej zapoznać się z lekturą szkolną. Ponadto na stronie znajdują się krótkie aczkolwiek ciekawe informacje o książkach. W zakładce Aktualności zamieszczamy informacje o aktualnych wydarzeniach w literaturze. Oczywiście dla uczniów dedykowany jest dział z opracowaniami lektur szkolnych, jednak bardziej wymagający czytelnik znajdzie tu także coś dla siebie, czyli recenzje książek z różnych epok literackich czy ciekawe informacje o twórcach literatury.
  http://ksiazkomania.yum.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Mój przedszkolak

  Mój przedszkolak
  Ciekawy blog opisujący w przystępny sposób jak usprawnić pracę w przedszkolu są to bardzo pomocne informacje. Dzięki nim dowiesz się jak sprawnie zarządzać przedszkolem, oraz jak zapewnić bezpieczeństwo przedszkolakom.
  http://mojprzedszkolak.wordpress.com
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
przykładowe prace inżynierskie. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę przykładowe prace inżynierskie i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt