Hotele

 • kwatery

  kwatery
  Chciałbyś odpocząć, jednak nie wiesz w którym miejscu? Z naszym serwisem bedzie Ci zdecydowanie łatwiej znaleźć odpowiednie miejsce. Znajdzeicie na niej ogłoszenia z całego kraju, będziecie mogli swobodnie porównac w jakim miejscu panują najlepsze warunki do wypoczynku. Pomoże Wam to odpowiednio zaplanowac wymarzony urlop. Przeglądając dużą bazę ogłoszeń na naszej stronie z pewnoscią wybierzecie odpowiednie miejsce.
  http://odpocznij.net
  Zgłoś nie działający link/spam

 • świeta w górach

  świeta w górach
  Serwis 24kwatery.pl to rozbudowana baza noclegowa, gdzie każdy w łatwy i intuicyjny sposób znajdzie doskonałą ofertę noclegową dla siebie. Na naszej stronie znajdą Państwo oferty: pensjonatów, apartamentów, domów wypoczynkowych i kwater prywatnych, a także agroturystyki i campingów. Każdy odnajdzie to co potrzebuje, czyli odpowiednią lokalizację obiektu, jego standard, i oczywiście będzie mógł wybrać odpowiednią dla swojej kieszeni cenę noclegu. Dla Państwa wygody staramy się udostępnić wszelkie możliwe dane potrzebne do komfortowego wybrania oferty, a także do zaplanowania podróży
  http://www.24kwatery.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zajazd Borowik - hotel Ostrołęka, sale konferencyjne

  Zajazd Borowik - hotel Ostrołęka, sale konferencyjne
  "Zajazd Borowik" to hotel w okolicach Ostrołęki. Zajazd rozpoczął działalność w 1992 roku. Umiejscowiony jest w niesamowitej, leśnej scenerii. Otaczający kontakt z naturą to relaks który pozwoli naładować wewnętrzne baterie zdala od miejskiego zgiełku. W hotelu Borowik w Ostrołęce znajduje się restauracja podająca smaczne dania pochodzące kuchni nie tylko lokalnej, ale także orientalnej jak np. Sushi.Nasi Goście wracają do nas już nie tylko w celach wypoczynkowych, ale także w celach biznesowych (oferujemy sale konferencyjne dla firm z oklic).
  http://borowik.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt