Hotele

 • Hotel MIESZKO - Sale Konferencyjne w Rzeszowie

  Hotel MIESZKO - Sale Konferencyjne w Rzeszowie
  MIESZKO jest to nowy, komfortowy i nowoczesny hotel umiejscowiony w centrum Rzeszowa. Hotel oferuje pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, wyposażone w łazienkę, telewizor oraz internet. Każdy pokój dzięki niebanalnej aranżacji zapewnia wyjątkowy klimat. W hotelu znajduje się sala konferencyjna, która może zostać użyta jako miejsce spotkań biznesowych czy przyjęć okolicznościowych. Zapraszamy.
  http://www.mieszko-hotel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotele podlaskie

  Hotele podlaskie
  Przedstawiana teraz strona internetowa www.DworCzarneckiego.pl to doskonałe miejsce dla wszystkich co lubią gościć w luksusach. Napełniony przepychem wystrój wnętrz sprawia, że każda osoba przebywająca w hotelu przenosi się w bajkową krainę. oprócz pokoi do wynajęcia można pokorzystać tu także z hotelowego SPA i innych atrakcji takich jak: jazda konna czy wycieczki. Dodatkowo w ofercie firmy znajduje się także wynajem sal konferencyjnych.
  http://www.dworczarneckiego.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • mielno hotele

  mielno hotele
  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Albatros Medical Spa w Mielnie. Ten nowy obiekt został gruntownie odnowiony w 2008 roku i od tego czasu jest jednym z najbardziej komfortowych Mielno hotele Spa na polskim wybrzeżu. Na każdego, kto zdecyduje się nas odwiedzić czeka wiele atrakcji w samym obiekcie i dookoła niego. Komfortowe pokoje i 2 pokojowe apartamenty, duży basen kryty z atrakcjami typu jakuzzzi, sauna, solarium i siłownia. Własna baza żywieniowa z przestronną kawiarnią i nocnym klubem - to tylko niektóre z nich. Jedną z większych atrakcji jest dogodne położenie zaledwie 100 metrów od morza, przy głównym wejściu na plażę w Mielnie.
  http://www.fwp.ta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt