Hotele
 • hotele białystok

  hotele białystok
  Hotel Białystok posiada centrum konferencyjne obejmujące 5 wielofunkcyjnych sal umożliwiających organizację spotkań od 5 do 160 osób. Centrum Konferencyjne wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny oraz szereg udogodnień dla prowadzących oraz uczestników szkoleń. Hotel Białystok oferuje 175 miejsc noclegowych w klimatyzowanych pokojach jedno i dwuosobowych oraz apartamentach.
  http://www.hotel-bialystok.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • hotel białystok

  hotel białystok
  Hotel Białystok - obiekt położony w samym centrum Białegostoku. Komfortowe pokoje: jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty . Spośród pokoi 1/3 to pokoje typu exclusive o podwyższonym standardzie. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telefon, telewizję kablową oraz satelitarną, , oraz mini-bar. Cały obiekt objęty jest zasięgiem bezprzewodowego, radiowego łącza internetowego - Hot Spot (dostęp bezpłatny). Hotel Białystok - Hotele Białystok - Konferencje Białystok.
  http://www.hotel-bialystok.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Le Meridien

  Le Meridien
  Witamy w Warszawie i zapraszamy do miejsca, o którym marzą sławy - jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Polsce - Le Meridien Bristol. Hotel usytuowany jest w jednym z najpiękniejszych miejsc Warszawy - na dawnym Trakcie Królewskim - najbardziej prestiżowej ulicy w stolicy, w pobliżu Starego Miasta, Zamku Królewskiego, Teatru Narodowego oraz w sąsiedztwie siedziby Prezydenta kraju.
  http://www.lemeridien.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pokoje Gdańsk

  Pokoje Gdańsk
  Całoroczny gościniec "Stoppówka" w pobliżu Gdańska oferuje komfortowe i stylowo urządzone pokoje o wysokim standadrdzie, salon kominkowy z TV oraz jadalnię z ogólnodostępną kuchnią. Na terenie obiektu mieści się bankietowa sala weselna, dwa pawilony biesiadne, piękny ogród oraz bezpłatny przestronny parking. Oferujemy catering oraz organizację wesel i szkoleń. Dogodny dojazd oraz atrakcyjna oferta sprawią że zechcecie Państwo skorzystać z naszych usług.
  http://www.stoppowka.eu
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie. profesjonalny druk na płótnie w Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt