Hotele
 • Szczawnica Noclegi

  Szczawnica Noclegi
  Szczawnica to piękna miejscowość znajdująca się między Pieninami, oraz Beskidem Sądeckim, w dolinie potoku Grajcarka.Jest nader popularnym ośrodkiem wczasowym w Polsce, z racji swojej bliskiej lokalizacji względem Słowacji, Pienińskiego Parku Narodowego i przystani spływu Dunajcem.Znajdujący się tam Hotel Smile jest bardzo dobrym miejscem na odpoczynek, oraz przy okazji na organizację szkoleń oraz konferencji.W ofercie znajdują się komfortowo wyposażone pokoje a także apartamenty, bezpłatny rozległy parking, salę konferencyjną, restaurację jak również lokalny szałas z kominkiem.Hotel Smile to również doskonała baza wypadowa na całą okolicę, pozwalająca się napawać w tym samym czasie komfortem wypoczynku oraz pięknym otoczeniem.
  http://www.smile.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Noclegi Okęcie

  Noclegi Okęcie
  Zapraszamy Państwa do naszego hoteliku usytuowanego w Warszawie nieopodal Lotniska Okęcie. Przy naszym hoteliku znajduje się Parking Lotnisko co jest bardzo wygodne dla wszystkich podróżnych udających się w podróż samolotem turystycznie jak i biznesowo. Noclegi Okęcie to znakomity wybór, serdecznie zapraszamy.
  http://www.hotelik-okecie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotele Poznań

  Hotele Poznań
  Interesujący hotel w podpoznańskim Luboniu, właściwy dla zwiedzających Poznań i okolicę lub potrzebujących noclegu ze względów biznesowych. Hotel znajduje się blisko Poznania i autostrady A2. Na gości oczekują praktyczne pokoje. W ramach każdej wizyty przewidziane jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Mieszcząca się w obiektu restauracja oferuje duży wybór potraw kuchni lokalnej i zagranicznej.
  http://www.hotelmax.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel w Jastrzębiej Górze

  Hotel w Jastrzębiej Górze
  Nasz hotel nad morzem jest w wakacje bardzo atrakcyjnym miejscem do wypoczynku ale także i zabawy. Zarówno w sezonie jaki i poza nim organizujemy codzienne disco dancingi w hotelowej restauracji. Obiekt posiada własną, dobrze wyposażoną siłownię oraz gabinet masażu. Nasze oba parkingi są monitorowane systemem kilkunastu kamer. W naszej restauracji serwujemy potrawy kuchni polskiej i europejskiej.
  http://www.arahotel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.
pisanie prac inżynierskich. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac inżynierskich to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt