Hotele
 • hotel spa

  hotel spa
  Oddaj się naturze w Leśnym SPA. Niesamowite miejsce w głębi lasu, gdzie odetniesz się od wszystkich problemów, stresu, zrelaksujesz się, poczujesz pełną harmonię między ciałem i umysłem. Właśnie tu pragniemy połączyć dobro czerpane z głębi natury z najnowszymi technologiami w kosmetyce. Nasze centrum składa się z trzech gabinetów, basenu z pięknym widokiem na pobliskie łąki, hydromasażu oraz trzech saun.Hotel Spa w Guzowym Piecu to ośrodek dla tych, którzy lubią spokój i ciszę. Nie zapomnieliśmy jednak o tych, którzy lubią odpoczywać aktywnie. W szerokiej ofercie znajdzie się propozycja nawet dla najbardziej wymagających osób.
  http://www.osadawarminska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Noclegi Chałupy

  Noclegi Chałupy
  Zapraszamy do zorganizowania szkolenia, konferencji lub spotkania biznesowego w Hotelu 77. Piękne widoki, szeroka plaża oraz bliskość natury sprawiają że jest to wręcz idealne miejsce na tego typu spotkania. Klimatyzowany hotel dysponuje 13 pokojami, nowoczesne wnętrza, szyk i najwyższej jakości materiały oraz wykwalifikowana i doświadczona obsługa zapewnią komfort i wygodę dla każdego gościa.
  http://www.hotel77.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wczasy odchudzające nad morzem

  Wczasy odchudzające nad morzem
  Villa Lambert***Kur & Spa ma lokalizację w Ustroniu Morskim blisko Kołobrzegu. Obiekt proponuje komfortowe warunki noclegowe oraz szeroki wachlarz zabiegów spa, odchudzających, odżywiających, a także rehabilitacyjnych nad morzem. Hotel jest czynny cały rok, zapraszając na udane wczasy w Ustroniu Morskim.
  http://www.lambert-hotel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel nad morzem

  Hotel nad morzem
  Dobra kuchnia to podstawa udanego pobytu. Nasza oferta kulinarna gwarantuje sprostanie najbardziej wymagającym gustom. W restauracji ARA serwujemy znakomite i oryginalne dania kuchni polskiej i europejskiej. Zapraszamy Państwa do zorganizowania wyjątkowych imprez okolicznościowych w Hotelu ARA. Zapewnimy kompleksową obsługę, zadbamy o dekorację sali i o oprawę muzyczną uroczystości co sprawi, że na długo pozostanie ona w pamięci.
  http://www.arahotel.pl/restauracja
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt