Hotele
 • Chrzciny Lublin

  Chrzciny Lublin
  Strona poświęcona jednemu z najlepszych miejskich hoteli. Znajdziesz na niej głównie informacje o tym, ile kosztują organizowane tu chrzciny Lublin, poznasz szczegółową ofertę hotelową oraz dokładny cennik. Mieszcząca się w hotelu restauracja Lublin prezentuje zaś swoje menu oraz opcję organizacji różnego rodzaju przyjęć, wesel i spotkać kameralnych lub biznesowych.
  http://locomotiva.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotele Żywiec

  Hotele Żywiec
  Nowoczesna baza hotelowa Zajazdu Beskidy oferuje 50 miejsc noclegowych w 20 pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych. Każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonym w zależności od upodobań w nowoczesną wannę kąpielową lub kabinę prysznicową. Baza gastronomiczna Zajazdu składa się z sali restauracyjnej - pizzerii na 80 miejsc konsumpcyjnych, której pojemność może być powiększona o kolejnych 40 miejsc. Sala restauracyjna o przyjemnym dla oka wystroju, posiada scenę dla orkiestry oraz parkiet do tańca.
  http://www.zajazd-beskidy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • hotel Białystok, nocleg Bialystok

  hotel Białystok, nocleg Bialystok
  Best Western Hotel Białystok Cristal *** to obiekt o ponad 50-letniej tradycji hotelarskiej. Położony w samym centrum miasta, tuż obok zabytkowego ratusza oraz miejskiego rynku. W budynku hotelu znajduje się słynąca z wyśmienitej kuchni Restauracja Cristal – wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Ciesząca się opinią najlepszej restauracji w mieście! otel Cristal z racji swego położenia spełnia wymogi zarówno turystów jak i biznesmenów, którzy mają w najbliższym zasięgu niemal wszystkie najważniejsze urzędy i instytucje. Chętnie goszczą u nas całe rodziny dla których ważna jest przestronność i klasyczna stylistyka naszych pomieszczeń.
  http://www.cristal.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • hotel w górach

  hotel w górach
  W zimowym sezonie największą atrakcją jest hotel w górach.Powietrze górskie a atmosfera jest przede wszystkim krzepki, wskazany gwoli wszystkich starszych. W celu potrzebujących odpoczynku poleca się <a href="http://www.hotelariston.pl/spa/">hotel w górach Spa</a>, z masażami. Zapewniają one duży świetność a gwarancje przyjemnego urlopu. Wszyscy aktywni mogą urządzać konferencje w górach. Odbywają się w Hotelach, które proponują w pakiecie noclegi w górach i katering. Jest owo niesłychanie dobre wyjście dla firm, które dbają o swoich pracowników. Popularne są noclegi w karpaczu, jest to wyjątkowe miasto gdzie zawsze cokolwiek się historia. Jest owo piękne miasto, które wskazane jest odwiedzać
  http://www.hotelariston.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt