Hotele
 • Hotele Sandomierz

  Hotele Sandomierz
  Dwór Dwikozy Sandomierz to doskonałe miejsce, które można wykorzystać na konferencje oraz szkolenia. Ten wyjątkowy hotel to gwarancja na nocleg w dogodnych warunkach. Nasze sale konferencyjne wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz posiadają klimatyzację. Przygotowaliśmy znakomite warunki do urządzania różnego typu zgrupowań firmowych. Hotele takie jak nasz umożliwiają odpoczywanie w doskonałych warunkach, przy jednocześnie przystępnych cenach. Dwór Dwikozy koło Sandomierza to także możliwość skosztowania wyśmienitej kuchni. Wszyscy goście, którzy zamieszkają w naszym hotelu, mają okazję korzystać z wielu atrakcji turystycznych w pobliskiej okolicy.
  http://www.dwordwikozy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel Amaryllis wesela poznań

  Hotel Amaryllis wesela poznań
  Okazuje się, że w najciekawszych z nich najbliższe osiągalne terminy nie zajęte są dopiero za dwa a nawet trzy lata. W tej sytuacji coraz ważniejsze jest planowanie wesela z dużym wyprzedzeniem aby uniknąć potem niepotrzebnych nerwów i rozczarowań. Najważniejszą rzeczą powinien być wybór odpowiedniego typu lokalu w zależności od potrzeb młodej pary. Najbardziej chyba popularnymi i chętnie wybieranymi przez Wielkopolan są hotele, których liczebność z wielu powodów w ostatnich latach zwiększyła się znacznie.
  http://www.weselapoznań.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel nad morzem

  Hotel nad morzem
  Szkolenia nad morzem, podczas których zdobywamy wiedzę w przyjemnej, wakacyjnej aurze, wydają się idealnym rozwiązaniem. Równie skuteczna może być edukacja w każdym innym miejscu, pod warunkiem, iż gwarantuje ono relaks i wypoczynek. Lepiej zebrać się do samodoskonalenia, gdy w perspektywie mamy hotel nad morzem, niż nudną salę wykładową w centrum dusznego miasta. Szkolenia nad morzem to nie tylko szansa na poszerzenie swej wiedzy, to również okazja na wypoczynek na plaży, poznanie nowych osób, nawiązanie znajomości.
  http://www.hotel-nad-morzem.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotele nad morzem

  Hotele nad morzem
  Hotele nad morzem zaspokajają potrzeby rodzin, osób starszych, samotnych, młodych. Goście mają zapewnione piękne pokoje, wyżywienie. Podczas złej pogody pensjonariusze mają zapewniony szeroki wachlarz rozrywek. Wiele hoteli nad morzem jest umiejscowionych blisko plaży, dzięki czemu goście mogą podziwiać piękne widoki ze swojego pokoju, a szum fal może tulić ich do snu.
  http://www.hotel-nad-morzem.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt