Hotele
 • Hotel Tuszyn

  Hotel Tuszyn
  Hotelik Bej jest położony w samym centrum Polski, na przecięciu tras północ-południe oraz wschód-zachód. Malownicza oraz spokojna okolica zachwyca przybywających tu Gości. Przy hotelu znajduje się zaplecze sportowe w postaci Hali sportowej wraz z pływalnią i Orlikiem oraz supermarket. Posiadamy w ofercie pokoje 2-6 os. z łazienkami oraz 20 pokoi o podwyższonym stadardzie wraz z apartamentem małżeńskim. W każdym pokoju mogą Państwo skorzystać z darmowego internetu oraz obejrzeć ulubione programy na Cyfrze TV. Oferujemy naszym Gościom bogaty wachlarz atrakcji, miłą obsługę oraz pyszną domową kuchnię.
  http://www.hotelikbej.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotele miasta europejskie

  Hotele miasta europejskie
  Zarezerwuj hotel oraz nocleg dzięki naszemu internetowemu programowi rezerwacyjnemu. Wyprawy morskie, wypożyczenie jachtu, wynajem samochodu na porcie lotniczym. Te oraz pozostałe propozycje wyszukasz dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi, udostępnionemu za darmo w internecie. W ofercie hostele z USA oraz z miast europejskich. Nasz portal to praktyczny sposób na rezerwację hotelu i innych podróżniczych atrakcji. Wypróbuj i wybierz się na ferie swojego życia razem z Konsorcjum Polskich Biur Podróży. Zapraszamy do kooperacji!
  http://www.rezerwujwakacje.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel Poznań

  Hotel Poznań
  Hotel Poznań Topaz ma znakomitą lokalizację obok centrum Poznania w enklawie zieleni, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starego Browaru, dworca PKS i PKP. Dysponuje parkingiem dla gości. Hotel w złączeniu z atrakcyjnością swojego położenia jest kapitalnym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Hotele Poznań mają w swej ofercie bezprzewodowy internet. W Hotelu sale konferencyjne Poznań mogą pomieścić od kilkunastu do 150 osób.
  http://www.hotel-topaz.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel w Gdańsku

  Hotel w Gdańsku
  Nasz Hotel spełni wymagania wymagających osób podróżujących.Dobra opinia wśród dotychczasowych klientów doskonale świadczy znakomitą jakość hotelu. Zapewniamy dużo dodatkowych atrakcji jak na przykład: Spa. Propozycja jest zorientowana na wczasowiczów jak i biznesmenów. Zachęcamy do skorzystania z naszego hotelu.
  http://www.hotelhanza.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt