Hotele
 • Kołobrzeg kwatery

  Kołobrzeg kwatery
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą całorocznego wypoczynku nad morzem w komfortowym pensjonacie Dom Wypoczynkowy ANNA w Kołobrzegu. Ze względu na idealne położenie, 250 m od morza, przy urokliwym, starym parku nadmorskim, nasza propozycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Zachodnia dzielnica gwarantuje spokój i ciszę, przy jednoczesnej nie dalekiej odleglości od centrum Kołobrzegu. W najbliższej okolicy pensjonatu jest bogata baza gastronomiczna i usługowa, stołówki, jadłodajnie, bary, lodziarnie, restauracje, w tym rybna, sklepy spożywcze, cukiernie, piekarnia, poczta i apteka.
  http://www.dwanna.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Materac hotelowy

  Materac hotelowy
  Uznany sklep internetowy HoteloweMaterace.pl adresuje firmową propozycję sprzedażową do właścicieli hoteli czy pensjonatów. Prezentujemy duży wybór łóżek hotelowych, materacy nawierzchniowych oraz tekstyliów hotelowych wprost od czołowych światowych producentów. HoteloweMaterace.pl - posiadamy w ofercie akcesoria hotelowe w atrakcyjnych cenach. Życzymy mnóstwo radości z zakupów.
  http://www.hotelowematerace.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • audyty dla hoteli

  audyty dla hoteli
  Złoty Standard w Obsłudze Klienta ? wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii skierowany jest do hoteli i restauracji zorientowanych na obsługę klienta i przekonanych o zasadności podejmowanych na ich rzecz innowacji. W ramach projektu przygotowujemy bezpłatny audyty hoteli. Jednym z ewidentnych dochodów jest przyznanie autentycznego certyfikatu dla hoteli, a ponadto godła Złoty Standard. Udział w projekcie to dla jednostki szansa rozwoju, a ponadto zyskania stosownego prestiżu. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się ze drobiazgowymi informacjami dotyczącymi naszego projektu. Przyłącz się do nas!
  http://www.zlotystandard.info/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Karpacz hotel

  Karpacz hotel
  Zajedź w góry i zwiedzaj przepiękny, kompletny atrakcji Karpacz. Schronienie w naszym hotelu zagwarantuje Ci niezwykły relaks, a zadowoleniem dla Twoich zmysłów będą zabiegi w naszym spa. Karpacz pozdrowi Cię pięknymi panoramami i obfitością interesujących miejsc, a gdy wieczorową porą powrócisz do nas utrudzony, sauna fińska i jacuzzi wspomogą Ci odzyskać potencjały. Balkon z krajobrazem na górską krainę, lub cichy szum położonego tuż blisko hotelu górskiego potoku i lasu, z pewnością wesprą Ci odpocząć od komunalnego huku i codziennego pośpiechu.
  http://www.nowa-ski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt