Hotele
 • Hotel Piotrków Trybunalski

  Hotel Piotrków Trybunalski
  Jeśli chcesz wypocząć w Piotrkowie Trybunalskim w komfortowym miejscu, koniecznie musisz zajrzeć do Hotelu Staromiejskiego. To miejsce magiczne, położone w centrum miasta w jednej z zabytkowych mieszczańskich kamienic, która ma swoją historię i urok. Pobyt tu pozwala nie tylko zaczerpnąć oddechu przed ważnym spotkaniem służbowym czy zwiedzaniem kolejnych zabytków, ale także poczuć ducha historii owiewającego to miejsce. Wybierz jeden z ponad 20 dostępnych luksusowo urządzonych pokoi i korzystaj z wypoczynku, jaki oferuje hotel!
  http://www.hotelstaromiejski.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel Grzegorzewski

  Hotel Grzegorzewski
  Hotel Grzegorzewski to propozycja hotelu poza miastem, wokół rezerwatów Molenda i Wolbórka. Dobra lokalizacja między Łodzią a Piotrkowem Trybunalskim zapewnia wygodny dojazd dla klientów z całej Polski. Do dyspozycji gosci oddajemy 31 pokoi, bar, restauracje,saune oraz kryty kort tenisowy. Lesne otoczenie hotelu zacheca do organizacji imprez plenerowych w ogrodzie. Na terenie hotelu organizujemy atrakcje związane bezpośrednio z pobytem gości takie jak gry zespołowe, pokazy barmańskie oraz szkoły tańca. Hotel Grzegorzewski to świetne miejsce na imprezy prywatne oraz firmowe. W swoim portfolio mamy doświadczenie w organizacji konferencji na czterech w pełni wyposażonych salach konferencyjnych.
  http://www.hotel-tuszyn.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Przyjęcia Okolicznościowe Rzeszów

  Przyjęcia Okolicznościowe Rzeszów
  Hotel Mieszko to komfortowy obiekt usytuowany w centrum miasta Rzeszów. Dla wszystkich tych, którzy zapragną zarezerwować u nas nocleg, przygotowaliśmy komfortowe i dobrze wyposażone pokoje. Dla potrzeb gości jest również kawiarnia oraz darmowy parking w pobliżu. Małe dzieci do lat czterech mogą u nas przebywać bezpłatnie. Hotele takie jak Mieszko to obietnica dobrych warunków oraz profesjonalnej obsługi. W naszym obiekcie przygotowujemy również przyjęcia okolicznościowe takie jak na przykład przyjęcia weselne czy chrzciny. Mamy również dobrze zorganizowane sale konferencyjne, dzięki którym możemy organizować spotkania szkoleniowe dla firm i placówek publicznych.
  http://www.mieszko-hotel.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kłodzko hotel

  Kłodzko hotel
  Kłodzko. Dolina Kłodzka. Śliczny obszar nie tylko pod katem zabytkowych budowli oraz atrakcji flory, lecz także pod względem turystycznym. Czy znacie jakieś hotele w Kłodzku? Prawdopodobnie tak, albowiem jest to coraz bardziej znane położenie do spędzania urlopu. Sąsiedztwo wzniesień stołowych oraz sowich czyni, że wybierają się tu całe rodziny. Niesłychane kształty wzniesień, granitowe labirynty, głębokie groty. Jeżeli pragniesz spędzić weekend w nieprzeciętny sposób to wybierz się do Kotliny Kłodzkiej. Poznaj propozycję wypraw na naszej witrynie www. Zapraszamy.
  http://poland.konsorcjum.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt