Hotele
 • Hotel blisko lotniska Poznań

  Hotel blisko lotniska Poznań
  W Hoteliku 31 znajdują się komfortowe wnętrza. Warto zainteresować się tymi propozycjami, jeśli chcemy zarezerwować noclegi w Poznaniu tanie i efektowne pokoje dostosowane są do rozmaitych wymagań. Można zamówić pokój trzyosobowy Poznań Jugosławiańska 31 to miejsce położenia hostelu. Gdy pragniemy przyjechać na targi, tanie noclegi w Poznaniu możemy zamówić na witrynie. Na zamawiających czeka również apartament. Elegancki hotel w Poznaniu blisko lotniska to najkorzystniejsze udogodnienie, gdy chcemy uczestniczyć w targach. Tu w Hoteliku 31 rzeczywiście przyjemnie się mieszka.
  http://www.hotelik31.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Święta szczyrk

  Święta szczyrk
  Strona internetowa opisuje rozliczną ofertę Hotelu Skalite w Szczyrku. Znaleźć tam można szczegółowa informację o pokojach, zakresach zawartej tam gastronomii, ofercie zorganizowania sympozjów służbowych a także relaksu w SPA. Wczasy w Szczyrku zapewnią adekwatny i zdrowy relaks. Oferta hotelu SPA Szczyrk Wystarczy poznać się z różnorodną ofertą licznych atrakcji samego hotelu i przepięknej okolicy w której jest on umieszczony. Hotel szczyrk przedstawia swoją propozycję noclegową, organizacji konferencji a także przeróżnych zabiegów.Proponujemy zabiegi spa, szczyrk swoimi zaletami dostarczy dodatkowych rozrywek i możliwości relaksu.
  http://www.hotelskalite.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje Warszawa

  Konferencje Warszawa
  Hotel Marriott to luksusowy kompleks umiejscowiony w samym sercu Warszawy. Klienci przebywają w gustownie zaaranżowanych apartamentach, które mają klimatyzację, telewizję cyfrową, przestrzeń do pracy i komplet do parzenia kawy. W hotelu odbywają się konferencje i sympozja naukowe. Marriott dysponuje komfortowymi salami konferencyjnymi, wyposażonymi w potrzebny sprzęt oraz internet. Ponadto na terenie hotelu prosperuje klub fitness, salon urody i wiele restauracji oraz sklepów. Zapraszamy do wizyty w hotelu Marriott.
  http://www.warsawmarriott.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel Warszawa

  Hotel Warszawa
  Niewielki dystans od stolicy czy bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego to nie wyłączne atuty umiejscowionego w Wiązownie Hotelu Brant. Oferuje nie tylko 122 miejsca noclegowe, wykwintne obiady w wytwornej restauracji, ale także świadczenia dla firm. W nowoczesnym centrum konferencyjnym, posiadającym projektory Full HD, przeprowadzisz profesjonalne szkolenia.
  http://www.branthotel.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt