Hotele
 • Hotel Płock

  Hotel Płock
  Hotel-24 prezentuje swoją atrakcyjną ofertę usług handlowych na niniejszej stronie internetowej. Obiekt usytuowany jest w pobliżu centrum biznesowego oraz trasy wyjazdowej do stolicy. Oferta obejmuje komfortowo urządzone pokoje jedno- i dwuosobowe. Wszystkie pokoje mają łazienki i telewizor, udostępniamy internet bezprzewodowy. Do dyspozycji gości udostępniamy restaurację, serwującą polskie i międzynarodowe menu. Organizuje ona małe okolicznościowe uroczystości rodzinne. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie dopasowane do różnych typów diety.
  http://www.hotel-24.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Noclegi Kraków

  Noclegi Kraków
  HOTEL FERO EXPRESS oferuje najwyższej klasy noclegi. Obiekt jest dogodnie zlokalizowany, m.in. w pobliżu węzła komunikacyjnego. Noclegi z omawianej oferty znajdują się na terenie miasta Kraków. Goście mogą korzystać z pobliskich atrakcji, takich jak np. kajaki.
  http://www.fero.krakow.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Brodnica noclegi

  Brodnica noclegi
  Cykada to kompleks restauracyjno-hotelowy położony niedaleko malowniczej miejscowości Brodnica. Hotel zapewnia komfortowe noclegi w jednym z 11 kameralnych, pomysłowo urządzonych pokoi. Poza tym dysponuje restauracją, w której na życzenie klienta celebrowane są znaczące ceremonie rodzinne: wesela, chrzciny, komunie, jubileusze. Kuchnia serwuje wyśmienite potrawy zarówno z kuchni lokalnej, jak i europejskiej. W całym kompleksie panuje przyjemna atmosfera. Goście obsługiwani są przez wykwalifikowany personel, który chętnie służy swoją pomocą.
  http://hotel-cykada.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel w Zakopanem

  Hotel w Zakopanem
  Hotel w Zakopanem zaprasza na udany wypoczynek przez cały rok. Przekazujemy do użytku naszych gości wygodne pokoje i apartamenty. Zapewniamy fachową obsługę, serdeczną atmosferę, smaczne posiłki i wiele atrakcji. Mieścimy się w niezwykle dobrej części stolicy Tatr. Posiadamy sale przygotowane do organizowania szkoleń, konferencji itp. Wnętrza naszego obiektu są gustownie i elegancko zaaranżowane. Jesteśmy pewni, że pobyt u nas będzie dla naszych gości w pełni satysfakcjonujący. Serdecznie zapraszamy!
  http://www.bel-ami-zakopane.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt