Hotele
 • Wisła Hotel Pod Jedlami

  Wisła Hotel Pod Jedlami
  Obiekt hotelowy Pod Jedlami w Wiśle znajduje się w widokowym rejonie około 1 km od centrum Wisły w w rejonie Jarzębata. Posiadamy: -monitorowany parking -restaurację, kawiarnię -salon odnowy biologicznj -przechowywalnię nart, bagażu
  http://www.podjedlami.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Perła Podgórza

  Perła Podgórza
  Urlop w Krakowie? Zapraszamy do naszego hotelu gdzie znajdziesz noclegi na wszelką kieszeń. Udostępniamy pokoje jednoosobowe jak też dla większych grup. Nasz hotel położony jest w cichym i relaksacyjnym miejscu. Każdy tu znajdzie nocleg dla siebie.
  http://perlapodgorza.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotel Poznań

  Hotel Poznań
  Zachęcamy do sprawdzenia oferty Centrum Hotelowo-Konferencyjnego. Poznan-hotele.eu przedstawia innowacyjne hotele, które w każdym aspekcie prowadzonej przez siebie działalności spełniają najwyższe standardy. Przedstawiamy propozycję jednego z najlepiej wyposażonych hoteli pod Poznaniem -Delicjusz. Jest on niekwestionowanym pionierem w swojej branży, który wyróżnia się ponad wszystkie, inne hotele w Poznaniu i okolicy. Więcej na www.poznan-hotele.eu
  http://poznan-hotele.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pensjonat Zgierz

  Pensjonat Zgierz
  Hotel Stacja Nowa Gdynia to komfortowy pensjonat zlokalizowany w okolicy kompleksu leśnego z specjalną infrastrukturą sportową i rekreacyjną, wyposażony w brytyjskim klimacie lat dwudziestych. Hotel jest położony na pograniczu Łodzi i Zgierza. Hotel składa się z 18 pokoi i jednego apartamentu. Jest świetnym miejscem na naradę służbową czy imprezę integracyjną. Dla wszystkich, którzy pragną dogłębnego wypoczynku, Hotel Stacja Nowa Gdynia oferuje centrum sportowe, kręgle, SPA, Park Wodny oraz wspaniałą restaurację Dzika Kaczka. Na obszarze obiektu usytuowany jest strzeżony parking. Hotel oferuje także darmowy dostęp do Internetu Wi-Fi.
  http://www.hotelnowagdynia.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hotele pod Poznaniem Delicjusz

  Hotele pod Poznaniem Delicjusz
  Nasza chluba to gustowne centrum hotelowo-konferencyjne mieszczące się w Poznaniu. Nie licząc usług hotelowych wynajmujemy salę oraz obsługujemy wesela. Dysponujemy salami mieszczącymi rzeczywiście wielu gości weselnych. Dwadzieścia pięć lat wprawy w organizację wesel w naszym obiekcie powoduje, że raz po raz są to coraz ładniejsze celebry. W Delicjuszu dochodzą do skutku także różnorodne spotkania biznesowe.
  http://www.delicjusz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt