Hotele
 • hotel PoznaĹ„

  hotel Poznań
  Serdecznie witamy każdego z was na witrynie internetowej poświęconej Poznańskiemu Delicjuszowi. Delicjusz jest jednym spośród najbardziej komfortowych miejsc noclegowych w Wielkopolsce. Dysponujemy ekskluzywną służbę hotelową oraz szlachetnego standardu pokoje. Do waszego wyboru pozostają różnorodnej wielkości pomieszczenia: od ustronnych jedynek po trzyosobowe pokoje. Oadzony z tyłu Poznańskiego hotelu zieleniec uczyni, że odizolują się Państwo od problemów zwykłego życia. Ugaszczaliśmy w w progach hotelu Delicjusz dużo powszechnie znanych osobliwości. Jednostki, które zaszczyciły nas własną obecnością wyrażają się na temat Delicjusza w samych superlatywach.
  http://hotel-poznan.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • zajazd-beskidy.eu

  zajazd-beskidy.eu
  Zajazd Beskidy umieszczony jest na górzystym terenie w Żywcu. Wiele turystów zjeżdża się do tego pięknego miasteczka, by odwiedzić jego charakterystyczne miejsca. Hotele Żywiec są nadzwyczaj komfortowymi zajazdami, gdzie idzie wypocząć po ciężkiej podróży. Hotel w Żywcu cechuje się także szykowaniem przepięknych bali weselnych a także spotkań konferencyjnych. Dopasowane do tego sale są argumentem na to, iż mamy w tym zakresie nieliche doświadczenie. Tanie ceny noclegów to nasz największy atut. W naszym hotelu natrafisz co więcej restauracje, w której wspólnie z ukochaną osobą będziesz mógł/a odbyć romantyczną kolację przy świecach.
  http://zajazd-beskidy.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • kwatery konstancin

  kwatery konstancin
  Zajazd ustronie jest małym hotelem oferującym noclegi w korzystych cenach wraz ze śniadaniami. Znajdujemy się pomiedzy Piasecznem i Konstancinem na południowych okolicach Warszawy. Naszym Gościom udostępniamy bezpłatnie wielki utwardzony parking oraz szybki internet wifi.
  http://www.zajazdustronie.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • poznan-turystyka.info - blog turystyczny

  poznan-turystyka.info - blog turystyczny
  www.poznań-turystyka.info - to nadzwyczajny mistrz krajoznawczy, który porwie Cię w zdumiewającą wędrówkę szlakami najwspanialszych obszarów Polski. Z nami poznasz sporo fascynujących miejsc, gdzie odpoczniesz od codzienności i naładujesz się wartościową siłą. Portal w głównej mierze przedstawia okręg wielkopolski. W szczególności dajemy wskazówki, w którym hotelu pod Poznaniem najlepiej się zatrzymać, które trasy są właściwe do pieszej wędrówki, w co się przyodziać i wziąć ze sobą, gdy wyruszamy w długą surwiwalową wędrówkę.
  http://poznan-turystyka.info
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt