Rower

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>

 • Tynice i okolice
  Tyniec to fantastyczne miejsce na wycieczkę rowerową. Osiedle położone około 15 km od centrum Krakowa. Dojazd ścieżką rowerową poprawadzoną wałami wiślanymi od mostu Dębnickiego. Po drodze przepiękne widoki na Las Wolski, dolinę Wisły. Strona poświącona osiedlu Tyniec i okolicy. Aktualne informacje z życie osiedla przydatne również dla odwiedzających Tyniec.
  http://www.tyniec.vdl.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rowery Northtec Bike
  Nasze rowery są starannie zaprojektowane pod względem osprzętu jak i grafiki, przez co mają niepowtarzalny wygląd i śmiało konkurują z innymi znanymi markami na rynku.Są produkowane na bazie oryginalnych części-dobrych i znanych firm, m.in.: Shimano, Suntour, Tektro,Rock Shox,Kalloy,Velo,Zoom itd.
  http://www.northtec-bike.com
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Toruń Rower
  Rowerowe aktualności z Torunia, z Polski i ze Świata. Informacje na temat ścieżek rowerowych i infrastruktury rowerowej w Toruniu. Popularyzowanie roweru jako dobrego środka komunikacji miejskiej. Dlaczego warto jeździć na rowerze i historia roweru. Przepisy obowiązujące rowerzystów. Forum toruńskich miłośników rowerów.
  http://www.rowerowytorun.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • WyjdzNaRower.pl - wycieczki i trasy rowerowe

  WyjdzNaRower.pl - wycieczki i trasy rowerowe
  Wycieczki i trasy rowerowe dodawane przez użytkowników, możliwość informowania o nich i zapraszania znajomych, jak i szansa na poznanie zupełnie nowe osób podczas wypraw rowerowych. Serwis nie tylko zbiera najróżniejsze trasy rowerowe, ale także umożliwia organizowanie wycieczek rowerowych w swojej okolicy.
  http://www.wyjdznarower.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt