Sport




 • Bieganie

  Bieganie
  Kadra naszych fachowców sprawdziła w praktyce wszelkiego typu treningi siłowe. Przeznaczone zarówno dla osób pragnących trenować kulturystykę jak i pragnących ćwiczyć się w pozostałych sportach siłowych. Proces projektowania tego pokroju programu treningowego uwzględnia równocześnie topografię mięśni jak też oparty jest na wiedzy jak dane zestawy ćwiczeń wpływają na poszczególne partie umięśnienia.
  http://trening-odchudzanie.orangespace.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sklep Kibica

  Sklep Kibica
  Dosłownie każdy kibic polskiego sportu, musi być w czasie meczu, odpowiednio ubrany. Dla takich właśnie ludzi, powstał sklep kibica, który można znaleźć pod adresem dwa-kolory.pl. W sklepie internetowym można kupić: koszulki - oczywiście we wszystkich rozmiarach, bluzy i szaliki. Jak widać, sklep dba o wszystko. Ogromnym atutem sklepu internetowego jest to, że wszelkie towary są wysyłane od ręki, także klient będzie miał możliwość odebrać zamówione przez siebie gadżety praktycznie po upływie krótkiego czasu. Wszystkie akcesoria dostępne w sklepie, zostały zrobione z trwałych materiałów.
  http://www.dwa-kolory.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kitesurfing

  Kitesurfing
  W naszej ofercie znajdziesz szkolenia windsurfingowe na najwyższym poziomie. By zapewnić naszym klientom wysoką jakość szkolenia, wszyscy instruktorzy windsurfingu pracujący w naszej bazie są certyfikowanymi członkami międzynarodowego zrzeszenia instrukorów VDWS (www.vdws.de). Nasi instruktorzy są nastawieni przede wszystkim pod względem pedagogicznym do pracy z dziecmi. Jesteśmy też przygotowani do przeprowadzenia szkoleń w językach obcych: angielskim i niemieckim.
  http://www.surfparadise.pl
  Zgłoś nie działający link/spam




Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Katalog linków Pisanie prac Pomoce naukowe Portale edukacyjne Hotele Imprezy Internetowe bazy noclgowe Fotografia Cyfrowa Garnki Giełdy samochodowe
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
Surowce zielarskie. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Surowce zielarskie , surowce zielarskie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt