Szachy

<wróć 0 1 dalej>

 • Gra w Szachy
  Zapraszam internetowych graczy w szachy czyli szachistów online do odwiedzenia tej strony poświęconej bardzo fajnemu i fascynującemu hobby czyli grze w szachy. Serwis na swoich łamach prezentuje wiele szachowych informacji. Szachy to raczej najciekawsza gra planszowa. Zawartość Szachowiska w dużym skrócie - historia szachów, życiorysy gwiazd - Akiba Rubinstein, Mieczysław Najdorf, Paul Morphy, Kapsparow, Darmowe programy dla szachistów, Polgar, Podstawowe zasady gry w szachy, Quizy i sondy tematycznie związane z szachami, Moroziewicz, Linki szachowe, Forum oraz wiele innych szachowych atrakcji.
  http://www.szachowisko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Turnieje online w szachy
  Prezentujemy stronę cyklu szachowego pod wiele mówiącą nazwą \"GP Ixion\". Prezentujemy aktualne wyniki, terminarz rozgrywania poszczególnych turniejów a także linki szachowe. Dla najlepszych zawodników - szachistów przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szachy w serwisie Grand Prix to także fajna okazja do zmierzenia się z szachistami z całego globu. Zapraszamy do zabawy wszystkich adeptów gry szachowej bez względu na posiadaną siłę gry. Każdy szachista znajdzie tutaj odpowiedniego przeciwnika dla siebie.
  http://www.szachy.ixion.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy okiem kamery
  Strona z filmikami na temat gry w szachy. Prezentuje wielu znanych szachistów - arcymistrzów uchwyconych okiem kamery. Archiwizuje przełomowe momenty życia szachowego w kraju i za granicą . Filmiki szachowe posegregowane są według konkretnych , szachowych osobowości.
  http://szachy.gooqle.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy internetowe
  Szachy internetowe to strona szachowa istniejąca w sieci od ponad pięciu lat. Zawiera partie szachowe wraz z analizami do przeglądania online w przeglądarce. Relację z rozgrywek szachowych człowieka z silnikami szachowymi. Zapraszamy do częstych odwiedzin.
  http://box25.w.interia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy - ranking stron
  Ranking krajowych stron szachowych, przeznaczony dla ston o tematyce szachowej. Toplista umożliwia wyłuskanie w ogromie stron o grze w szachy tych aktywnych i najlepszych. Można się w tym celu posiłkować komentarzami oraz ocenami wystawianymi przez internautów.
  http://www.toplista.szachowisko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt