Wczasy i wakacje
 • Dahab

  Dahab
  Dahab to egzotyczne miasteczko położone na południowym wybrzeżu Synaju. Ma piaszczyste wybrzeże otoczone palmami, które oferuje wspaniałe warunki do nurkowania. Tu można spędzić wolny czas relaksując się cały dzień lub po nurkowaniu.
  http://www.dahab.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • El Gouna

  El Gouna
  El Gouna to prywatna miejscowość turystyczna położona 22km na północ od Hurghady. Została wybudowana na wzór Wenecji w 1990 roku przez trzech egipskich braci. Większość hoteli jest wzniesiona na sztucznych wysepkach połączonych mostami.
  http://www.el-gouna.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Makadi Bay

  Makadi Bay
  Makadi Bay to atrakcyjny turystycznie obszar z pięknymi plażami, usytuowanymi wzdłuż rozległej zatoki Makadi. W ciągu dnia można wypoczywać na delikatnym piasku a późnym wieczorem patrzeć na zjawiskowy zachód słońca.
  http://www.makadi-bay.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Naama Bay

  Naama Bay
  Naama Bay to luksusowa dzielnica kurortu Szarm el-Szejk z hotelami, sklepami, bankami, i częścią gastronomiczno-rozrywkową oraz nadmorską promenadą. Turystów przyciągają przede wszystkim wspaniałe miejsca do nurkowania, zakupów i wypoczynku na plaży.
  http://www.naama-bay.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt