Wczasy i wakacje
 • Nuweiba

  Nuweiba
  Nuweiba to popularny kurort położony we wschodnio-środkowej części Półwyspu Synajskiego. Piękna plaża, czyste morze i charakterystyczna atmosfera orientu przyciągają tutaj turystów z całego świata. Nuweiba jest uważana za wspaniałe miejsce do wypoczynku.
  http://www.nuweiba.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Safaga

  Safaga
  Safaga oddalona jest od Hurghady około 60 km na południe i w porównaniu do niej dużo mniejsza. Główna ulica, biegnie równolegle do brzegu morza, oddzielając pustynię od części, w której usytuowane są hotele.
  http://www.safaga.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Region Sharm el Sheik

  Region Sharm el Sheik
  Sharm El Sheikh - najsłynniejszy kurort Egiptu, zlokalizowany jest na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Synajskiego, w Złotej Zatoce Riwiery Morza Czerwonego, składającej się z wielu mniejszych zatok. Obecnie jest jednym z pięciu najlepszych i gorąco rekomendowanych przez światowe organizacje nurkowe miejsc pod względem nurkowania i snorkellingu na świecie. Można tu wypocząć na pięknej plaży, odwiedzić Kair lub Gizę, wspiąć się na biblijną górę Mojżesza lub wybrać na przejażdżkę jeepem czy quadem po pustyni.
  http://www.region-sharm-el-sheik.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Region Hurghada

  Region Hurghada
  Hurghada to miasto – kurort, ciągnie się przez 40 km wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego. W ciągu jednego miesiąca ląduje tutaj 20 tysięcy samolotów, a na jego obszarze funkcjonuje ponad 200 hoteli. Te statystyki mówią same za siebie: Hurghada to jedno za najlepiej rozwiniętych turystycznie miejsc na świecie.
  http://www.region-hurghada.multita.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pokojeonline24h.pl - Największa baza dostępnych pokoi online.

  Pokojeonline24h.pl - Największa baza dostępnych pokoi online.
  Największa baza noclegowa dostępna przez internet. Ogromna iloś dostępnych pokoi, kwater, pokoi do wynajęcia, apartamentów, agroturystyki i hoteli. Oprócz tych obiektów, posiadamy w spisie : domy, ośrodki wypoczynkowe itp. Możliwość obejrzenia obiektu, dostępne zdjęcia, skontaktowania się z obsługą obiektu. Przy każdym obiekcie dokładna mapka dojazdu oraz bardzo ciekawy opis. Zapraszamy do przeglądania bazy i pozostawiania swoich opinii.
  http://www.pokojeonline24h.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt